Uzupełnij luki w zdaniach 16 zgodnie z treścią obok

Pobierz

2011-10-20 16:36:20 uzupełnij luki w zdaniach poświęconych kościołowi wschodniemu w bizancjum oraz luki w schemacie 2016-02-14 22:10:04 Uzupełnij Luki :) .. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. ←kliknij dwukrotnie by odsłuchać .. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki .. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Wykonaj zad.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim (liczby należy wpisać słownie).. Question from @Kacprovsky123126 - Szkoła podstawowa - Język angielskiUzupełnij luki.. Wiem, że wybierasz się na przyjęcie urodzinowe Kasi i szukasz czegoś nowego do ubrania.. Uzupełnij luki w tekście.. Zapisz całe zdania w zeszycie, podkreśl wstawione wyrazy.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić języku polskim.. - barki mieszkalnej, którą nazwa Odpowiedź na zadanie z Repetytorium ósmoklasisty 2018Przeczytaj tekst Uzupełnij luki zdaniach 9.1 - 9.4 zgodnie z treścią tekstu.. W naszym ulubionym sklepie jest 4.1.. Zrób wyraźne zdjęcie i prześlij na mój adres: łnij luki w zdaniach 1-4 zgodnie z treścią tekstu.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens..

Uzupełnij luki w zdaniach 1-6 zgodnie z treścią tekstu obok.

4 Dopasuj wypowiedzi A - F do sytuacji 1 - 6.. Inbox ⚐ Cześć Aniu, Znalazłam coś idealnego dla ciebie.. She asked her mom to read her a story.W języku polskim wszyscy to 3. osoba liczby mnogiej.. Zapisz w zeszycie.. Do każdego zdania (1-4) dopasuj właściwy .Przeczytaj tekst.. Następnie posłuchaj nagrania, aby sprawdzić odpowiedzi.. 4 ) Przetłumacz podane fragmenty zdań na język angielski.. Jedna z propozycji pasuje do dwóch pytań.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. wants to share their opinion about a computer game.Następnie zdecyduj, czy zdana 1-6 są zgodne z treścią tekstu czy nie.. Przeczytaj teksty na temat zwyczajów związanych z zawieraniem nowych znajomości w trzech krajach.. 114 (SB) Uzupełnij luki w zdaniach zgodnie z treścią tekstu z zadania 11.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Ta czerwona sukienka, która tak ci się .Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Przeczytaj teksty 1i 2. w zadaniach 1-3 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, godną z treścią tekstów.. 1,2,3 w ćwiczeniówce na str. 50.. 114 (SB) W zeszycie przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim..

Uzupełnij luki w zdaniach 1-3 zgodnie z treścią tekstu.

B Zadanie 10.. ( Ex 3 ) Przeczytaj tekst ponownie i uzupełnij luki w zdaniach zgodnie z treścią tekstu.. Ćwiczenie 5b /99.. (tekst w załączniku) 8.1.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Question from @Kcbb15 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj tekst Uzupełnij luki w zdaniach 10.1 - 10.3 zgodnie z treścią tekstu luki należy uzupełnić w języku angielskim .. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 3. wykorzystaj podane wyrazy w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie by uzupełnić pytania.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej .Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów.. 5 Uzupełnij luki zgodnie z treścią zdań wyjściowych.Przeczytaj teksty 1. i 2.. 2 W zeszycie przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach.. tekst wraz z rzeczami do uzupełnienia w załącznikuKliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij luki w zdaniach 1-6 zgodnie z treścią tekstu ze str. 14. w podręczniku.1 Jack's new house is calle…1 zadanie- Uzupełnij luki w zdaniach 1-6 zgodnie z treścią tekstu obok..

Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.3. zgodnie z treścią tekstu.

116 )Uwaga!. 2018-11-10 12:15:46 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Ex.. (0-3) Przeczytaj tekst.. luki należy uzupełnić w języku polskim.zadanie w załącznikudaje naj i dziekujke.. 2 zadanie- Uzupełnij w e-mailu luki zgodnie z treścią tekstu.. Question from @Madzik9087 - Liceum/Technikum - Język angielskiPrzeczytaj tekst uzupełnij luki w zdaniach 8.1-8.4, zgodnie z treścią tekstu.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Uzupełnij luki w1-4 w poniższej ulotce zgodnie z treścią nagrania.. 3 Wybierz poprawną odpowiedź: A lub B. Ex.. LITTLE _____food for vegetarians here.Luki należy uzupełnić w języku polskim.1 zadanie- Uzupełnij luki w zdaniach 1-6 zgodnie z treścią tekstu obok.. Uzupełnij w e-mailu luki 7.1.-7.3. zgodnie z treścią tekstów.. 5 ) Posłuchaj audycji na temat Andy'ego Warhola.. luki należy uzupełnić w języku polskim..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt