Przetańczyć z tobą chcę tekst

Pobierz

Odblokuj lub.. Bogdan Olewicz, autor tekstu piosenki, tak wspomina powstanie tego przeboju: "Pomysł tej piosenki był taki .0131 - Przetańczyć z tobą chcę calą noc - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Ta piosenka jest dostępna tylko z iSing Plus.. Ja za tę noc chętnie oddam, pięć najpiękniejszych lat, nie liczy dni, kto szczęście swe śni, stąd taki gest dzisiaj mam.Przetańczy z Tobą chcę całą noc.. Nie liczy dni.. Kup podkład.. Wraz z nocą chodźmy w świat.. Czekałam jak we śnie abyś ty objął mnie.Moje jedyne marzenie (Przetańczyć z tobą chcę całą noc) - Anna Jantar.. Obejrzyj teledysk z Youtube i posłuchaj mp3 z YT.. Ja za tę noc chętnie oddam.. I nie opuszczę cię już na krok.. Nie liczy dni, kto szczęście swe śnił.. Przetańczyć z tobą chcę całą noc.. Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat.. Wraz z nocą odchodźmy w świat.. #polskie.. Stąd taki gest dzisiaj mam.. Kto szczęście swe śni.. Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat.. Niech inni idą spać, a my tak razem w takt.. Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat Nie liczy dni kto szczęście.Akordy na gitarę i tekst do utworu Przetańczyć Z Tobą Chcę Całą Noc.. Wirować jak Twój cień cały rok.. Pięć najpiękniejszych lat.. Utwór znany jest również pod tytułem "Przetańczyć z tobą chcę całą noc".. Przetańczyć z Tobą chcę całą noc.Przetańczyć z Tobą chcę całą noc, nich na nas gapią się no i co, już każdy o tym wie, że Ty też kochasz mnie, więc wszystkim na złość, przetańczmy tę noc, bo życie tak krótkie jest..

Zobacz tekst.

Sprawdź słowa piosenki Przetańczyć z tobą chcę calą noc 0131, zobacz teledysk.Przetańczyć z Tobą chcę całą noc.. Nie liczy dni kto szczęście swe śnił.. Przetańczyć z Tobą chcę całą noc I nie opuszczę Cię już .Anna Jantar - Przetańczyć z Tobą chcę + tekst - ściągnij piosenkę na komputer lub telefon.. Przetańczyć z Tobą chcę - Moje jedyne marzenie - organy - Pamięci Anny Jantar w 70.. 2.Przetańczyć z tobą chcę całą noc.. Przetańczyć z tobą chcę całą noc.. Nagrywaj.. 534 nagrania.. Jedna z najpopularniejszych piosenek Anny Jantar.. Wraz z nocą odchodźmy w świat.. Jeśli któraś z piosenek karaoke wam się nie podoba ,p.Tekst piosenki Thomkovy - Przetańczyć Z Tobą: Ref: Ja chciałbym z Tobą przetańczyć całą noc Bo wielką miłość dał nam los Chciałbym przetańczyć i jeszcze raz Powiedzieć czule jak bardzo mi brak (Ciebie brak, tak bardzo mi brak, Ciebie brak) 1.. Stąd taki gest dzisiaj mam.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Przetańczyć z tobą chcę całą noc.. Oczu Twoich blask znów oślepia mnie Jeszcze chwila i porwiesz mnie★ Przetańczyć z tobą chcę tekst: Add an external link to your content for free.. Przetańczyć z tobą chcę całą noc Wirować jak twój cień cały rok Niech inni idą spać, a my tak razem w takt Wraz z nocą odchodźmy w świat Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat Nie liczy dni kto szczęście swe śnił Stąd taki gest dzisiaj mam Przetańczyć z tobą chcę całą noc I nie opuszczę cię już na .Wraz z nocą odchodźmy w świat..

Więc tak jak chce los, przetańczmy tę noc.Anna Jantar - Przetańczyć z Tobą chcę ... tekst piosenki.

Szanowny Użytkowniku, Zanim klikniesz "Przejdź do serwisu", prosimy o przeczytanie tej informacji.. Przetańczyć z tobą chcę całą noc.. Ty, już od paru chwil przyciągasz wzrok Z Tobą dziś przetańczyć chcę tę noc Tak, Twoje ciało woła właśnie mnie Wskaż mi drogę którą będę szedł Ty jak magnes ciągniesz mnie Jestem coraz bliżej wiem Moje serce szybciej bije W głowie już układam plan Coraz bardziej pragnę Cię Będziesz moja ja to wiem .Hit Anny Jantar "Przetańczyć z Tobą chcę" wraz z dodanym tekstem.Niech inni idą spać a my tak razem w takt.. Stąd taki gest dzisiaj mam.. Rocznicę urodzin .. Stąd taki gest dzisiaj mam!. Nie liczy dni, kto szczęście swe śnił.. Rozszerz okno swojej przeglądarki, aby zaśpiewać lub nagrać piosenkę.Tekst piosenki: 1.. 1 ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż .Przetańczyć z tobą chcę całą noc Wirować jak twój cień cały rok Niech inni idą spać, a my tak razem w takt Wraz z nocą odchodźmy w świat Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat Nie liczy dni kto szczęście swe śnił Stąd taki gest dzisiaj mam Przetańczyć z tobą chcę całą noc I nie opuszczę cię już na .Interaktywna wersja piosenki dostępna jest tutaj: też inne dostępne pios.Przetańczyc z Tobą chcę (Tekst Piosenki) Przetańczyć z tobą chcę całą noc I nie opuszczę cię już na krok Czekałam jak we śnie, abyś ty objął mnieHeh LATA MIJAJĄ .ale Ciągle im to na weselach Śpiewają !5 październik 1991rok24 Rocznica - widocznie byłeśmarnym Mężem :DGrab New Promo Track :Stacja Peki.Zapraszam na mój Fan-page : też do was prośbę !.

Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.

Nie liczy dni kto szczęście swe śnił.. Zgodnie z art. 13 ust.. kinga2812 8485 odtworzeń 83 nagrania.. I nie opuszczę cię już na krok.. Stąd taki gest dzisiaj mam.. Za mały ekran ‍️.. Ja za tę noc chętnie oddam.. Sprawdź chwyty na gitarę.. Zobacz tekst.. Niech inni idą spać, a my tak razem w takt.. Czekałam jak we śnie.Tekst piosenki Przetańczyc z Tobą chcę - Przetańczyć z tobą chcę całą noc I nie opuszczę cię już na krok Czekałam jak we śnie, abyś ty objął mnie - Stwórz śpiewnik na Twoje wesele-1320 Wesele i Ślub.Moje jedyne marzenie (Przetańczyć z tobą chcę całą noc) Anna Jantar.. Pięć najpiękniejszych lat.. 497 nagrań.. Czekałam jak we śnie, abyś ty objął mnie.. I nie opuszczę cię już na krok.. Słuchaj tysięcy nagrań użytkowników!Przetańczyć z tobą chcę całą nocI nie opuszczę cię już na krok.Czekałam jak we śnie, abyś ty objął mnie,Więc teraz już wszystko wiesz.Przetańczyć z tobą chcę całą noc.Niech na nas gapią się, no i co.Już każdy o tym wie, że ty też kochasz mnieWięc wszystkim na złość przetańczmy tę noc,Bo życie tak krótkie jest.Ja za tę noc chętnie oddamPięć .Wraz z nocą tą chodźmy w świat!.

Dodaj Swoją wersję tekstu i chwyty gitarowe.Tekst piosenki -Przetańczyć z tobą chcę całą noc od Anna Jantar.

Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat.. Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat Nie liczy dni kto szczęście swe śnił Stąd taki gest dzisiaj mam..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt