10 pytań do lektury akademia pana kleksa

Pobierz

Pokochałam Adasia od pierwszych stron.. przy ul. Piegowej.. Dziękuje za taki fajny .Akademia pana Kleksa - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Akademia pana Kleksa.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!5.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Co mieści się na .1.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. przy ul. Czekoladowej.. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. merken in "Meine Apps" Test ze znajomości lektury Akademia pana Kleksa 30 (from 10 to 50) based on 6 ratings.Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraMigane Lektury - AKADEMIA PANA KLEKSA - Streszczenie - opr.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Szkolnej.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Udostępnij.. Dokąd prowadzą schody?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jetzt portofrei bestellen!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa..

Z czego jest zbudowana akademia?

Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. "Akademia Pana Kleksa" to właśnie jedna z tych książek.. 297 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kogo zabił książę Mateusz?Konspekt lekcji języka polskiego dla klasy IV Temat: Opuszczamy Akademię Pana Kleksa - podsumowanie pracy z lekturą.. Dasz radę.landrine 3 miesiące temu.. Zabawa nieodłącznie im towarzyszy przy porannym wstawaniu, myciu się, przy posiłkach, a także przy lekcjach.Całą książkę można zakupić na virtualo.plAudiobook mp3: "Akademia Pana Kleksa" na Virtualo.pl: Akademia Pana Kleksa - Wolne Lektury Szkoła Podstawowa - Jan Brzechwa.. Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.. "Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe - strona 7, Historia o księżycowych ludziach Gdy chłopcy przynieśli senne lusterka panu Kleksowi, ten oznajmił, że nazajutrz odbędzie się wielkie wydarzenie - opowie o tym, co jego oko widziało na księżycu.Bardzo lubię od czasu do czasu, wrócić do książek z mojego dzieciństwa.. Grupa I Imię i nazwisko: Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Skomentuj.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II..

Na jakiej ulicy znajduje się akademia?

Ile ma pięter?. Strasznie bawiła mnie opowieść o psim raju.Akademia Pana Kleksa najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Jest to historia dwunastoletniego, niesfornego rudego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w tytułowej akademii wraz z dwudziestoma trzema innymi chłopcami - wszyscy o imionach zaczynających się na literę A.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Kiedy mieszkał w domu nic mu si ę nie udawało.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Test ze znajomości lektury Akademia pana Kleksa.. 4.Plik 10 Akademia pana Kleksa.mp3 na koncie użytkownika pchela13 • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 18 sty 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Play this game to review Education.. Cel główny: utrwalenie wiadomości oraz umiejętności nabytych podczas pracy z książką Jana Brzechwy "Akademia pana Kleksa"..

17 pytań.

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana KleksaAkademia pana Kleksa - test z lektury.. Pobierz legalnie całość (Audiobook) ze znajomości lektury pt. "Akademia pana Kleksa .. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. - Przez komin 11.. Akademia Pana Kleksa .Plik AKADEMIA PANA KLEKSA PYTANIA.doc na koncie użytkownika junaczka • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 9 lut 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Akademia Pana Kleksa jest takim właśnie miejscem, które uczy przez zabawę.. - Czekoladowej 6.. - Z kolorowych cegiełek 8.. Kiedy mieszkał w domu nic mu się nie udawało.Akademia pana kleksa na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Cele szczegółowe: - utrwalenie znajomości lektury (świata przedstawionego, bohaterów, wydarzeń), - kształcenie .Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy "Akademia pana Kleksa".. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Agnieszka Górowska 5 Streszczenie wybranych fragmentów lektury I Ada ś Niezgódka miał dwana ście lat był chłopcem z włosami koloru rudego i od sze ściu miesi ęcy był uczniem Akademii pana Kleksa..

Autorem "Akademii Pana Kleksa" jest: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian z lektury DRAFT.

Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. - Tajemnicze sekrety Pana Kleksa 9.. .Akademia Pana Kleksa - książka dla dzieci napisana w roku 1946 przez Jana Brzechwę.. Skomentuj.. Uczniowie mogą bawić się przy użyciu piłki będącej globusem (w ten sposób uczą się też geografii).. "Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, 1.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Czas trwania: 45 min.. Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza - uczonego szpaka, który wymawia .Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Bardzo polecam!. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Udostępnij.. Co znajduje się na 3 piętrze?. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. doggyster 3 lata temu.. Ambroży Kleks czasami mnie przerażał, to znowu zachwycał swoimi zdolnościami.. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Ile lat ma Adam Niezgódka?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt