Opowiadanie o szkole po niemiecku

Pobierz

Oprócz listy słówek znajdziesz .Musisz przetłumaczyć "DZIECI W SZKOLE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Dzwonił zbyt natarczywie .. Zagadnienia z klasy 1.. Hier kann man gut lernen.Plik napisz opowiadanie o szkole po niemiecku.pdf na koncie użytkownika gregwuhoo • Data dodania: 7 kwi 2015Plik opowiadanie o szkole po niemiecku.txt na koncie użytkownika stew311 • Data dodania: 27 mar 2016Teraz cos o klasach :) W wymarzonej szkole chłopcy i dziewczyny powinni uczyć się osobno.Za tym przemawia to , ze chłopacy moga sie lepiej skoncentrować na lekcji, ponieważ nie myślą ciągle o dziewczynach.. Szkoła jest zbudowana z galaretki po której można skakać na przerwie.. Poniedziałek to straszny dzień, tak trudno zapomnieć o słodkim lenistwie soboty i niedzieli!Przykłady użycia - "opowiadanie" po niemiecku.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po niemiecku.. Możemy stosować w niej dialogi, idiomy i skróty.. Witam chciałbym aby ktoś mi to przetłumaczył.. Witaj w sekcji czytania!. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Napisz opowiadanie na temat:(PO NIEMIECKU I POLSKU) Ostatnio dostałeś nowy telefon komurkowy.. Question from @Maks2010 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiopowiadanie z niemieckiego o wakacjach - krótkie .. Mein Lieblingsfach ist Mathe.Opis mojej szkoły po Niemiecku..

Nasze opowiadania po niemiecku.

Jeżeli poszukiwałeś prostych tekstów do ćwiczenia czytania po niemiecku ze zrozumieniem, trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jest też basen osobny dla chłopców, osobny dla dziewczynek.. 1.Moja szkoła znajduje się w.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Opowiadanie po niemiecku to rodzaj wypowiedzi pisemnej, która pozwala nam puścić wodze swojej wyobraźni.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DZIECI W SZKOLE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.No witam w końcu mam czas, i kreatywność, żeby napisać opis do tego filmu.WięcNa początku nic się nie zmieniło.6:26 zaczyna się niemieckie MSP11:22 poczatk.Po szkole; Szukaj; Gimnazjum » Język niemiecki.. Opisuje ona prawdziwe lub wymyślone wydarzenia.. 2 .Niemieckie teksty do czytania.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania 1.napisz 10 pytań po niemiecku ( można jakie chcesz) 2.Napisz opowiadanie po niemiecku o Karin jak zpadła z rowera 3.Napisz komiks po niemiecku ( jaki chcesz) Daje za to 15 punktów :) poniżej.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Zerwałam się z łóżka i tak przynajmniej o dwie godziny za późno..

Artykuły szkolne po niemiecku Połącz w pary.

Dodaj do ulubionych Drukuj.. Moja szkoła nazywa się.. 3.Moja szkoła jest stara ale nowoczesna.. Skorzystaj z lekcji przybory szkolne po niemiecku i przekonaj się jak przyjemna jest nauka z Fiszkoteką.. jak w pytaniu w tłumaczeniu polskim dam najlepsza odpowiedz To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką .. Możesz także ściągać nagrania mp3 i uczyć się gdzie tylko zapragniesz: na spacerze, czy podczas drogi do szkoły.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po niemiecku.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk .dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Opis wakacji po niemiecku Sommerferien.. Podczas tej lekcji przekaże tylko najważniejsze informacje dotyczące poradnika pod tytułem przedmioty szkolne po niemiecku.. Treść zadania.. Zadanie jest zamknięte.. Był szary, poniedziałkowy świt..

2.Opowiadanie o szkole 12 zdań prostych plissss daje naj .

more_vert.Quizy Niemiecki - sprawdź największą bazę quizów o tematyce Niemiecki.. unvergesslich - niezapomniany.. *Zapytaj czy też używasz tel twój kolega.Pytanie o samopoczucie i odpowiedzi na te pytania; Opowiadanie o planie lekcji; wyrażanie niechęci do wykonywanych czynności; Wyrażanie radości, żalu, odmowy, zgody, opinii; Opis dnia; Nawyki żywieniowe, składanie zamówienia w restauracji.. Poniższa lista składa się z materiałów dla początkujących.. Możliwosći Fiszkoteki!Pilneeeeeeee!. Znajomość nazw lekcji, przydaje nam się począwszy od podstawówki, a skończywszy na studiach.. Polish Cytując opowiadanie o pająku imieniem Charlotte, pajęcza nić jest niesamowita.. Nie mogłam dłużej dusić budzika poduszką .. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. wg ZniziuJestem opiekunką po niemiecku , Opowiadanie o sobie w języku niemieckim , Przedstawianie się w języku niemieckim , Telefoniczny test ze znajomości języka niemieckiego 16 komentarzy: figa123 9 czerwca 2015 19:341. der See - jezioro.. Opowiadanie z dialogiem.. Sala gimnastyczna posiada wielki wiatrak, żeby można było sobie polatać, ścianę do wspinaczki, gigantyczną trampolinę oraz kort do tenisa.Przedmioty szkolne po niemiecku Każdy z nas chodził, lub dalej chodzi do szkoły..

Quiz z działu Niemiecki czeka na Ciebie!Nasze opowiadania po niemiecku.

Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. Jestem zielony z niemieckiego i potrzebuje pomocy.. Autor: angla9 Dodano: 2.11.2010 (17:23) Napisz coś o swoim koledze po niemiecku(5-10)info.. wunderbar - cudowny.. napisz list do kolegi/koleżanki w którym opiszesz *tel.komórkowy *kto ci ją podarował i z jakiej okazji *jak często z niego korzystasz *do kogo najczęściej dzwonisz i komu wysyłasz sms.. 4.Obok mojej szkoły znajduje się Sad oraz piękny staw 5.Dyrektorem mojej szkoły jest.. 6.Do mojej szkoły uczęszcza.. uczniów 7.W mojej szkole uczy .Napisz 6 zdań o swojej szkole po niemiecku (przetłumacz na polski) 780 Meine Schule ist gut.. Liceum Ogólnokształcące: KLASA 2 (kontynuacja szkoły podstawowej) 1.. 40 darmowych tekstów Premium: 54 tekstów.. Gdy dziewczyny są ucza się oddzielnie ,Liczba wyników dla zapytania 'niemiecki opowiadanie': 2024. malerisch - malowniczy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt