Najśmieszniejsze odpowiedzi w familiadzie

Pobierz

Maxior to zbiór najlepszych i najnowszych filmików w sieci dodawanych i ocenianych codziennie przez społeczność.. ostatni odcinek programu stał się jednak obiektem żartów internautów.. Wszelkie demotywatory w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćWszystkie posty oznaczone "śmieszne odpowiedzi w familiadzie" Rozrywka "Familiada" kończy 26 lat!. Prawidłowa jest tylko .Jakie śmieszne odpowiedzi na pytania chcielibyście usłyszeć w Familiadzie?. - Koszulę!. Internet się śmieje: "Kompromitacja uczestników!". - 2500 odcinku padło pytanie o najśmieszniejsze odpowiedzi w historii programu, jak myślicie co było na pierwszym miejscu Zasubskrybuj kanał z aby być.śmieszne odpowiedzi =) 2010-08-23 13:47:51 KONKURS:Weźmiesz udział w Familiadzie ?. Co ci nauczyciele mają się z tymi uczniami!. Familiada to teleturniej znany jest w Internecie nie tylko dzięki żartom prowadzącego - Karola Strasburgera, ale też .Wpadka w "Familiadzie"?. [śmieszne odpowiedzi w Familiadzie] kadr YouTube 23 lutego 2015 .Co jest w pociągu i w domu?. W jaką grę towarzyską zagrasz by nie nudzić się w domu?. okna , drzwi , toaleta , fotele , stoliki.. Zobacz!. 10 najśmieszniejszych odpowiedzi w "Familiadzie" Magdalena Słomka 17.09.2020 16:47 Kultowy teleturniej, bez którego weekendy w polskich domach nie byłyby takie same, obchodzi 25. urodziny!Najśmieszniejsze w Polsce odpowiedzi w telegrach!.

Oto 10 najśmieszniejszych odpowiedzi na sprawdzianach.

11.Absurdalna odpowiedź na pytanie w Familiadzie.. Nagranie z całą sytuacją trafiło już do sieci.Śmieszne - Najgorsze odpowiedzi w Familiadzie.. Uczestnicy "Familiady" nie będą musieli udzielać odpowiedzi, gdy nie są pewni .Wpadka w Familiadzie.. Śmieszne odpowiedzi, wpadki, dziwni uczestnicy, tajemniczy ankietowani.Zobaczcie nagranie, które może być nowym hitem sieci ;) Zobacz: Wielka WPADKA w Familiadzie!. To właśnie w 1994.. Rozrywka Kiedy nowy sezon "Hotel Paradise 4"?. Tym razem uczetnicy bawią do łez swoimi odpowiedziami na pytanie o "niemal okrągłe warzywo".. Za trudne pytania?. kroczki , słowo , pojawienie się ząbka.. "Vixen dał takiego hita, że będzie hitem YouTube jak lamy".. Ta wiadomość ucieszy fanów reality-show!. Kupowałbym: że występując w telewizji, przed ogromną publicznością, bardzo łatwo się zestresować i zapomnieć czasem .Zmagania drużyny Słoików w teleturnieju Familiada.Najzabawniejsze odpowiedzi na sprawdzianach - 10 przykładów.. Zresztą, zobaczcie sami.. W naszym quizie znajdziecie ich bez liku, dlatego postarajcie się wytypować, co powiedzieli uczestnicy.. Co zakładamy na nogi?. Na jakie pierwsze wydarzenie w życiu niemowlęcia czekają rodzice?.

Te odpowiedzi naprawdę padły!

Do tej pory można było wygrać 16 tys. złotych, ale telewizja sypnęła groszem i do zgarnięcia jest aż 25 tys. złotych.. Zabawna WPADKA w "Familiadzie"!. Kupowałbym: BangGood.com: VOYO: w Familiadzie cieszą się dużą popularnością w internecie.. pozdrawiamy i najgorsze wpadki w ,,kole fortuny" jeśli film ci się spodobał zachęcam do zostawienia .. "Jeśli popełniłem w tym teście jakiekolwiek błędy, mam nadzieję, że ta żyrafa przekona Panią/Pana, że było inaczej" /9 Najgłupsze odpowiedzi na sprawdzianach i egzaminachZmiany w "Familiadzie".. z tej okazji zapowiedziano zmiany w programie i zostaną zmienione zasady.. Najśmieszniejsze odpowiedzi, których udzielili na klasówkach i kartkówkach uczniowie znaleźliśmy w sieci.. Prowadzona przez karola strasburgera "familiada" wciąż cieszy się sporą popularnością.. W jednym ze zbliżających się odcinków programu Karola Strasburgera zobaczymy Kubańczyka, Vixena, VBS-a oraz Borysa Kaltermanna i Krupka.. karty , domino , bierki , gry planszowe.. Po pierwsze, nagroda w "Familiadzie" będzie wyższa.. Dwie drużyny rywalizują między sobą w grze na skojarzenia, a ta, która zdobędzie więcej punktów, wygrywa.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Jakie najśmieszniejsze wpadki widzieliście w Familiadzie?.

2015-01-01 14:37:32 Śmieszne odpowiedzi na te pytania?

To jednak nie koniec rewolucji.. Katarzyna Krajewska / 14.10.2016 08:08. fot. Fotolia.. Emitowany od 1994 roku na .fragment odcinka koło fortuny emitowany na antenie tvp2.. Przy pytaniu o rudy metalu doszło do technicznej wpadki, która nie umknęła czujności widzów.. Nie uwier.Drużyna "dziennikarze" awansowała do finału Familiady, ale długo zapadnie w pamięci telewidzów.. Zobaczcie legendarne wpadki uczestników!. w ostatnim.Śmieszna odpowiedz w finale Familiady :D Tagi: Wpadka Wpadka w Familiadzie Familiada Śmieszna odpowiedź w Familiadzie Najlepsza odpowiedź w Familiadzie Komu płacimy Bekowa odpowiedź w FamiliadzieLudzi online: 10243, w tym 90 zalogowanych użytkowników i 10153 gości.. Polscy raperzy wystąpili w kultowym programie "Familiada".. Podaj przykład drapieżnej ryby, która pływa w polskich rzekach - Rekin!. Programu "Familiada" nie musimy chyba nikomu przedstawiać.. W ostatnim czasie śmieszne odpowiedzi pojawiały się na takie pytania jak: co bywa różane oraz co nazywamy blachą?. "familiada" towarzyszy polakom przy niedzielnym rosole już od 25 lat.. 2010-09-04 20:15:20Wpadki w Familiadzie chyba już powoli stają się tradycją.. Niektóre nas .Największe wpadki w "Familiadzie".. W jednym z odcinków z programie "Familiada" zmierzyły się drużyny "Miedziowych" z "Gwiazdami TVP".. W .Zobacz najciekawsze publikacje na temat: najlepsze odpowiedzi w familiadzieRaperzy wzięli udział w "Familiadzie"..

Na tablicy pojawiły się wszystkie odpowiedzi.

Chodzi mi o odpowiedzi tego typu: Więcej niż jedno zwierzę?. Karol Strasburger był mocno zaskoczony odpowiedziami uczestników WIDEO Wpadki w Familiadzie zdarzają się często i są one bardzo urocze!Wpadka karol strasburger dyscyplinuje w familiadzie Śmieszne odpowiedzi dodano: 8 miesiące temu , wyświetleń 496 udostĘpnij..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt