Popatrz na ilustracje i uzupełnij zdania przysłówkami z ćwiczenia szóstego

Pobierz

Dla utrwalenia nazw sportów możesz zagrać w grę:9 Uzupełnij zdania, używając wyrazów z ramki.. Zadanie.. Tutaj macie zastosować przysłówki częstotliwości.. (Poch Odpowiedź na zadanie z Bugs Team 3Po gimnazjum, Zeszyt ćwiczeń.. Der blaue Gurtel( nad u kropeczki) passt zu einer karierten Hose.Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania,używając will.. (przykład)Wybierzcie dowolne wyrażenia z ramki i napiszcie pięć zdań zgodnych z prawdą.. 2013-01-17 14:50:22; ćw 3 str 16 Popatrz jeszcze raz na drzewo genealogiczne i uzupełnij zdania wyrazami z raki .. Zaznacz przy każdym, według Ciebie, czy są prawdziwe, czy fałszywe (T/F) Zad 3: Napisz prawdziwe zdania z przymiotnikami w stopniu wyższym.Popatrz na ilustracje i uzupełnij zdania odpowiednią formą czasownika be (is,isn't,are,aren't) Ex4.. (podobne zdania jak w zadaniu 3) Zeszyt ćwiczeń strona 55 zad 1,2 i 3 Zeszyt ćwiczeń strona 56 zad.. Strona 11.. Operatora "did" używamy z czasownikami regularnymi i nieregularnymi.. Po "did" wstawiamy podstawową formę czasownika.. Zadanie.. Popatrz na ilustracje i uzupełnij zdania używając A (jedno), SOME (kilka, jakieś) lub A LOT OF (dużo).Poćwicz czytanie historyjki z nagraniem.. ( na ilustracjach- niebieski pasek od spodni, zielona bluzka, fioletowy krawat w kratkę, czerwone baleriny, słomiany kapelusz, kurtka dzińsowa) Zdania: 1..

Popatrz na ilustracje i uzupełnij zdania.

Sprawdź czy pamiętasz co oznaczają.. 1,2, i 3Popatrz na zad.4 i wyrazy w ramce.. AB, TASK 10/21 (ZESZYT ĆWICZEŃ) * DLA CHĘTNYCH Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. Uwaga!. (Czy mogę prosić o kurczaka?)2.. Tam , gdzie jest to konieczne , dodaj `s lub s` .. 3 Przeczytaj tekst, wybierz najlepszy tytuł.. Zadanie 9 - przepisz zdania do zeszytu i wstaw w odpowiednie miejsca przysłówki z ramki zgodnie z historyjką.. 4 Przeczytaj tekst ponownie i wybierz poprawne odpowiedzi.. 2 from my brother .Odmiany czasowników nieregularnych najlepiej nauczyć się na pamięć, można je znaleźć w tabeli czasowników nieregularnych (w kolumnie oznaczonej Past Simple).. Uzupełnij teraz ćwiczenia str 84 (wyślij do Pani zdjęcie zadania) Dla chętnych osób na + zad z książki str 75 zad.5; Narysuj swojego ulubionego ptaka i opisz go używając zwrotów podanych w .. p.n.e. rozpoczął się w roku…1 Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania.. Przepisz zdania z wybranym wyrazem do zeszytu.. Uwaga!. 2 Uzupełnij luki słowami z ramki.. Zrób ćwiczenia 3,4 ( zeszyt ćwiczeń strona 68) 6.. Zeszyt ćwiczeńNa podstawie tekstu uzupełnij tabelkę produktami, które możemy policzyć (we can count) i tymi których nie możemy policzyć (we can't count).. Zdania należy uzupełnić odpowiednią formą konstrukcji "have got" - mieć, posiadać.Konstrukcj Odpowiedź na zadanie z Brainy 5..

Popatrz na obrazki w zadaniu 6 i uzupełnij zdania.

3 AB, TASK 8/21 (ZESZYT ĆWICZEŃ) Wybierz właściwe przysłówki.. Opisz ilustrację z zadania 3 wykorzystując wyrazy z ramek.. Can I have s Odpowiedź na zadanie z Hello Explorer 3 Uzupełniamy:1.. Zad 2 Gramatyka: uzupełnij zdania stopniem wyższym przymiotnika oraz słówkiem "than".. 2014-10-15 17:57:55; Uzupełnij tabele zad B1 str.11 ćwiczenia Das ist Deutsch kl 3 gimnazjum 2011-11-11 22:23:51Popatrz na ilustracje i uzupełnij zdania przysłówkami z ćw.. 5 Przeczytaj tekst ponownie i dopasuj początki zdań 1-6 do zakończeń a-f; Homework - praca domowa.. Wskazówka: Korzystaj z tabelki z odmianą zaimków osobowych, znajdującej się w zadaniu 6 oraz przykładowych dialogów w zadaniu 7 na stronie 21 w podręczniku !. ★ ★ Puzzle Zo ★ Puzzle Zo n n e e 5 Popatrz na obrazek i uzupełnij zdania.. ( do oceny) Zeszyt ćwiczeń str. 40 - zadanie 6.Ułóż krzyżówkę, której rozwiązaniem będzie przysłówek "bezbłędnie".. Zadanie 5 strona 73.. 3 KOMPAKT Zeszyt ćwiczeń Uzupełniamy zdania:1.. Na str.97 w ćw.3 proszę posłuchać nagrania, popatrzeć na ilustracje obok i ułóżcie je wZad 1: popatrz na obrazki i wybierz właściwą opcję a/b.. Zapisz do zeszytu wyrażenia z: do, go, play.. Zadanie.. Zadanie.. Następnie dopasuj zdania do obrazków.. Pamiętaj, że litery z rozwiązania mogą się znaleźć na początku, na końcu lub w środku wyrazów tworzących łamigłówkę.popatrz na obrazki i uzupelnij zdania wyrazami z ramki odpowiedzi zapisz ponizej Uzupełnij zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt