Opis wakacji po niemiecku czas przeszły

Pobierz

Błagam pomóżcie !. Pojechaliśmy tam autem.. Praca za granicą.. A teraz czas na słownictwo i zwroty.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwoPotrzebuję opis wakacji po niemiecku w czasie perfekt.. Szczególnie w języku mówionym.. Najlepiej przetłumaczenie tego : W te wakacje byłam z rodziną nad morzem w miejscowości Dziwnów.. Ponadto podstawowe formy, które tworzą ten czas przeszły, używane są również w innych konstrukcjach gramatycznych.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń '"czas przeszły"' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Liczba wyników dla zapytania 'czas przeszły imperfekt niemiecki': 6335.. Nocowaliśmy w przyczepi campingowej.. Jest to czas dokonany.. Już widzimy, że drugie zdanie będzie w czasie Perfekt.. der See - jezioro.. 25 kwietnia 2010 Odsłon: 26 529 3 komentarze.. Warto wiedzieć, że Perfekt jest tym popularniejszym i częściej używanym czasem - to nie znaczy, że używa się go zawsze.Musze Napisac Po Angielsku Opis Budynku Ma Sie Tam Znajdowac Nazwa Z czego Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: BajTa 21.4.2010 (18:28) czas present countinuous Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: wiolccia1234 25.4.2010 (19:33) Opis drogiWzory wypracowań.. Widać tutaj ewidentny skutek.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis miasta po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis dnia po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis miejsca po niemiecku; Porady językowe..

Po niemiecku, kilka zdań.

Pomuszcie zadanie z niemieckiego daje naj Napisz opis dnia w czasie PEERFECT po niemiecku od wstania do pojscia spac z Gory dziekuje W języku niemieckim występują trzy czasowniki posiłkowe.. Spędziliśmy tam dwa tygodnie.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. Są to: haben (mieć), sein (być) oraz werden .Strona Bierna Niemiecki czas przeszły Perfekt, Imprefekt, Präsent i z czasownikami modalnymi; Użycie wurde, worden tłumaczenia '"czas przeszły"' na język Niemiecki.. W 10 zdaniach opisać swoje wakacje w czasie przeszłym po niemiecku :P (w sierpniu uczyłam się j.niemieckiego, tydzien opiekowalam sie kuzynką, np moze byc że pływałam w basenie, spotykałam się z przyjaciółmi, takie proste zdania)das Reisebüro - biuro podróży.. CV po niemiecku; Wzory CV po niemiecku; List motywacyjny po niemieckuMein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.. Lista wypracowań: Tytuł.. unvergesslich - niezapomniany.. Używamy go w przypadku kiedy wykonana, zakończona przez nas czynność wpływa na nasze życie.. wg Kasjam Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mail.. Z góry DZIĘKUJĘ.. malerisch - malowniczy.. Kupiłem wycieczkę dwa tygodnie temu.. daje naj i duzo punktów!:D..

Imperfekt - czas przeszły prosty Anagram.

Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Morze było spokojne i zimne.Opis wakacji po niemiecku - napisał w Wysypisko: Cześć mam prośbe może mi ktoś to sprawdzić i zmienić na czas przeszły jeżeli to będzie konieczne.. Na przykład - Jestem na wakacjach.. W języku niemieckim masz do wyboru dwa czasy: czas przeszły Perfekt albo Präteritum, a po kliknięciu w link znajdziesz lekcje wraz z ćwiczeniami własnie o tych czasach.. Język niemiecki.. - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. Opis pierwszej wielkiej miłości.. Home.Tak spędziłem moje wakacje w tym roku.''. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po niemiecku.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. wunderbar - cudowny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt