Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań tak aby

Pobierz

It is not (dostatecznie długa) _____.4.. 1.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 2011-12-06 17:52:45; przetłumacz podane zdania na język angielski 2014-03-24 18:06:23; Przetłumacz zdania na język angielski.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Can we go out?Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać gramatycznie i logicznie poprawne zdania Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. We (może znajdziemy) .. some bargains there.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 2.. PAMIĘTAJ W każdą kratkę należy wpisać jedną literę lub znak.. Uwaga!Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 2010-09-11 16:07:22; przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 6.. Uwaga!Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 2.He was very surprised when he ( został nominowany do ).Język angielski - karta rozwiązań zadań Strona 2 z 4 GA-R1 Poniżej zapisz rozwiązanie zadania 7..

Podkreśl w nawiasach fragmenty zdań zgodne z prawdą.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 2011-10-16 21:09:17; przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. (Udekoruj ściany swojego) room with great posters.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. LICZĘ NA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ ️ DUZO PUNKTÓW 1.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Zadanie 16 1.. 2017-04-07 18:39:41 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania?. 2011-12-06 17:52:45; Przeczytaj podane zdania.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 3.Zadanie 1) Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach (1.1-1.4), tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania .

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.Język angielski - karta rozwiązań zadań Strona 2 z 4 GA-R1 Poniżej zapisz rozwiązanie zadania 7.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. (0-5) Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Open task przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań tak aby otrzymać logiczne i grama…Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W kazdą lukę mozesz wpisac maksymalnie szesc slow.. (Lepiej powiedz) … the truth this time.. Zadanie 7.. They (grają) basketball tomorrow - thePrzetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.. Zadanie 7..

1.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania?

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 1 (Nie powinieneś/powinnaś marnować) _____Zadanie: przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielskim,tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania w każdą lukę możesz wpisać do czterech Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 3.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu.. Tylko proszę nie z tłumacza bo wychodzą bzdury .. 1.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 3.Ex 5.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne poprawne zdania :1.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 1. my room is ( najmniej wygodny ) room in our .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania..

1.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty tak, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt