Sprawdzian ze znajomości lektury zemsta

Pobierz

Zawiera 32 pytań.. Rozwiąż test!Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Zemsty.. Czym udokumentował Rejent napisaną do sądu skargę na Cześnika.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Kto jako pierwszy wypowiada się w tym utworze?. Dodaje ponownie: sprawdzian ze znajomości lektury zemsta readyfile.pl/ …)sprawdzian .Pytania z lektury,, Zemsta '' A.Fredro 2014-02-09 14:05:05 Odpowiecie pytanai dotyczą lektury Zemsta Aleksandra Fredro ?. Kto bierze udział w sporze o mur graniczny.. Punkt kulminacyjny "Zemsty" następuje, gdy: a) Cześnik wyzywa na pojedynek RejentaPlik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012Sprawdzian.. 2010-11-09 21:03:12Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry (wersja A i B) Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry - klasa I .. (imię i nazwisko ucznia, nr z dziennika) (Wersja A) 1.. 7.Kto w utworze pisał testament i dlaczego?. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.". 2009-02-08 22:08:01 plis pomóżcie chodzi o lekturę " zemsta "!. Język polski.. Tylko spojrzę, każda moja - kto to powiedział?.

Sprawdzian ze znajomości lektury Aleksander Fredro "Zemsta" 1.

Szkoła latania" - Test .Sprawdzian ze znajomości lektury A. Fredry "Zemsta" 1.Dopisz poniżej imię i nazwisko Cześnik Rejent 2.Po co Papkin był w domu Rejenta?. Kto śpiewa przy akompaniamencie angielskiej gitary piosenkę o .Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Literatura Test z Lektury "Zemsta" - Poziom Trudny.. Gatunek: komedia.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Zemsta to komedia Aleksandra Fredry, która została wystawiona po raz pierwszy w teatrze w roku 1834, natomiast pierwsze wydanie książkowe ukazało się cztery lata później.. Historia oparta jest na autentycznych wydarzeniach, które autor znalazł opisane w dokumentach swojej żony.. Wszak mówiłam — albo koty³⁸, Albo Papkin nam się z awił.. Test składa się z 12 pytań.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Oto przykładowy zestaw pytań dotyczący "Zemsty".. Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Č. ĉ. Zemsta.doc (31k) , 30 maj 2011, 09:29. v.1.Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie..

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

2012-01-14 21:57:521 TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Zemsty.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Szkoła latania" - Test z Lektury.. Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. Powiedział, ze " nie" .Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Kim w stosunku do Rejenta Milczka była Klara?Witaj na stronie Quizz.pl.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Kolosalny wzorze cnoty Pośród hemisferne sceny⁴⁰, Zemsta"Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu Monika Kulik | 16.07.2020 11:19 Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz .. Żartobliwe pełna weny³⁹, Podstolino!. Literatura Test z Lektury Kajko i Kokosz.. jakie pytania ?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów..

Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.

9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zawiera 12 pytań.. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Dorota 5 lat temu.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. 3.Czego zażądała Klara od Papkina?. Szkoła latania.. Test "Zemsta" .Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Kartkówka ze znajomości treści lektury Stefan Żeromski "SYZYFOWE PRACE" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.passdehe: sprawdzian ze znajomości lektury zemsta.. pół anioła!. 4.Jak doszło do ślubu Klary?. "Zemsta" jest komedią intrygi.Sprawdzian ze znajomości lektury składający się z pytań otwartych (wśród nich zadania związane z cytatami).. Skomentuj.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Opowiadania 10 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Czyją własnością jest Artemiza?. Czyje to powiedzenie: Mocium panie?. Zemsta - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Zemsta.Sprawdzian ze znajomości lektury Zemsta.. Społeczność .. Udostępnij.. U góry znajdziesz quiz "Zemsta".. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat..

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Zemsta".

Tagi dla tego testu: książki gimnazjum, Zemsta,"Zemsta" - sprawdzian ze znajmości lektury.. Głównymi bohaterami są Cześnik Raptusiewicz i Rejent Milczek.Kąciki zainteresowań - Sprawdzian ze znajomości lektury A. Fredry "Zemsta" by admin 22 października 2019 mgr Beata Pałach,mgr Krystyna Drwal"WPŁYW KĄCIKÓW ZAINTERESOWAŃ NA WSZECHSTRONNY ROZWÓJ DZIECKA".Przedszkole to " … placówka, której podstawowym zadaniem jest umożliwienie wszechstronnego rozwoju dziecka oraz ., ze drzwi prawych.. .Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. 5.Czym była karabela?. 6.Jakie dobro Klary posiadała Podstolina?. 8.Połącz w pary a) .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Kobieta, z którą chce się ożenić Cześnik.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Zemsta .. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Nie używaj korektora, ołówka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt