Test z lektury opowieść wigilijna odpowiedzi

Pobierz

7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Opowieść wigilijna, test z lektury .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Najbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci.. To nie ulegało wątpliwości.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test!1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Powodzenia!. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyCzy czytałeś tą cudowną opowieść napisaną przez Carola Dickensa?. "Opowieść Wigilijna" - test Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. 2.Kim był główny bohater?. Charles Dickens OPOWIEŚĆ WIGILIJNA Scrooge znowu zobaczył siebie.. c) w Nowym Jorku.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Poproszony o wigilijny datek naTest Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie..

250'000Opowieść wigilijna-test wiedzy.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Przekonaj się sam!. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Szukaj.. Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.. Województwa i stolice.. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z.. Test składa się z 12 pytań.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. 8.Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Skomentuj.. Zwłaszcza natest sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDział - test z lektury Opowieść wigilijna.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. b) Sąsiadem z kamienicy.. Udostępnij.. A może oglądałeś film?. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraStrona 4 z 36 OPOP-Q00-1904 Przeczytaj tekst i wykonaj zadania..

Dickensa Opowieść wigilijna.

TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów .Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Materiały powiązane z testem: Test: Wesele w Atomicach Test z lektury szkolnej "Wesele w Atomicach" #weselewatomicach #mrozek #slawomirmrozek #groteska #lekturyszkolne #lektura.Pytania i odpowiedzi do lektury Opowieść wigilijna (44) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki.. CZĘŚĆ PIERWSZA ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Jak dobrze znasz podział.. bezwizji.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Rozwiąż test!» Strona główna » Język polski » Pozytywizm » Opowieść wigilijna.. Test składa się z 15 pytań.. d) w miasteczku Szkocji.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Przybyło mu lat, był teraz młodym mężczyzną w kwiecie wieku.Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie..

Quizy o książkach "Opowieść wigilijna".

0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. 3.Z kim mieszkał?. Zawiera nieodpowiednie treści?. UWAGA!. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. b) w Londynie.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Znaleźć szczęście na święta.. Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Skomentuj.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Quiz w Poczekalni.. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. c) Wspólnikiem w interesach.. POWODZENIA.. Tagi dla tego testu: .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Jak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190 .. Renesans » Barok » Oświecenie » Romantyzm » Pozytywizm » Młoda Polska » XX-lecie międzywojenne » Współczesność » Lektury szkolne .. Inne testy z kategorii.. Hobbit popularność .Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Wyślij zgłoszenie.. a) Przyjacielem z dzieciństwa..

... "Opowieść wigilijna" - test trudny.

Quizy Os. .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. BŁAGAM POMÓZCIE HOBBIT!. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. bezwizji 2 lata temu.. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Wanisz 3 lata temu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijnaTest wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Jeśli tak, to przekonaj się, jak dobrze znasz "Opowieść Wigilijną"!Trudny test z lektury Opowieść wigilijna, pytający o najdrobniejsze szczegóły..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt