Przetłumacz zdania na język niemiecki i zapisz je w zeszycie

Pobierz

Przetłumacz zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie 1.My nie mamy zeszytów 2.Mam piórnik i linijkę 3.Ona nie ma ostrzałki (temperówki) 4.Wy macie śniadanie do szkołyPrzetłumacz zdania na Język niemiecki i napisz je w zeszycie.. W języku niemieckim mamy sześć czasowników modalnych:Przetłumacz na język hiszpański.. Proszę być cierpliwym!. Nazywam się Kasia i jestem uczennicą.. Przetłumacz podane zdania na język niemiecki.Nie ważne, czy uczymy się mniej, czy bardziej przydatnych słówek.. Umiesz jeździć na łyżwach?. 3.Mój brat robił zdjęcia.. =.Zdania po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 4 rozwiązania: autor: Pataaaaa 26.4.2010 (15:52) przetłumacz zdania na jezyk niemiecki [ PROSZE O POMOC]!. Cukiernia jest obok kwiaciarni.. d Przekształć podane zdania, stosując tryb rozkazujący, i zapisz je w zeszycie.Utwórz zdania rozkazujące i napisz je w zeszycie.. PRZETŁUMACZ ZDANIA NA JĘZYK NIEMIECKI.. A więc i Ty nie zrażaj się ilością nauki, tylko śmiało, małymi kroczkami idź do przodu!. Lubisz żeglować?. tylko nie tłumacz google:) Odpowiedz.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: J. niemiecki.. Kawiarnia Rose leży obok parkingu.. Strona 61.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 5 rozwiązań: autor: many72 9.5.2010 (14:08) Połącz zdania Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania Nie jem chętnie makaronu..

7.Przetłumacz zdania na język niemiecki i zapisz w zeszycie: 1.

- Piotr potrafi bardzo dobrze pływać.. Możemy tam postawić każdą część zdania, którą chcemy w pewien sposób podkreślić, zaakcentować.. Szkoła językowa leży za bankiem.. Musimy pomagać w domu.. A pod spodem zamieszczam, najważniejsze przybory szkolne po niemiecku, przetłumaczone na język niemiecki.Przetłumacz zdania na język niemiecki: W Polsce je się dużo ziemniaków.. pomocy.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Na Boże Narodzenie kupie mojemu tacie gitare.. Co jest dzisiaj na śniadanie?. Zapisz je .Różnica polega na tym, że w języku niemieckim bezokolicznik czasownika (kolor zielony) MUSI znaleźć się na samym końcu zdania.. Zastosuj formy trybu rozkazującego czasownika sein.. Pogrupuj wyrazy z ćwiczenia według rodzajów.. 4.zwei Brötchen,.Przetłumacz zdania na język niemiecki i wpisz je odpowiednio.Proszę o szybką pomocDaje 25 pnkt .. Bądźcie cicho!. W poniedziałek będzie padał deszcz 2.. Rzeczownik złożony ma taki rodzaj jaki ostatni jego wyraz.. (My) chcielibyśmy zjeść mięso z sałatą.. Moja rodzina jest nieduża.. On chciałby posłuchać muzyki.. Ona nazywa się Gosia.. Data: 30.03.2020 Stunde Thema: Przybory szkolne.. Dom handlowy jest za kościołem.. Rzeczowniki złożone składają się z dwóch lub więcej wyrazów, przy czym ostatni wyraz zawsze jest rzeczownikiem.. 2013-01-13 18:01:53 Takie łatwe , ułóż zdania xD ?.

Przetłumacz zdania na język niemiecki.

Czy ta ryba jest świeża?. Ona lubi czytać książki.. .Podane rzeczowniki zapisz w zeszycie w D.,C.lub Ms. 2010-10-01 15:12:39Po gimnazjum (Zeszyt ćwiczeń, Nowa Era) Klasa: I liceum.. - Muszę odrobić moją pracę domową.. Od czterech lat uczę tego języka.. On jest policjantem.. Ogród mojej cioci jest nowoczesny.. Takie jest moje zdanie na ten temat.. 4.Moja siostra tańczyła.. Question from @Juliam10 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiSzyk przestawny w języku niemieckim.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Już od pięciu lat jestem nauczycielką języka niemieckiego.. Z reguły nie może to być czasownik, chociaż zdarzają się też takie sytuacje, np.:Intro 5.. Wieczorami zaś - przy kubku dobrej kawy - zagłębiam się w niemieckiej literaturze współczesnej.PRZETŁUMACZ ZDANIA NA JĘZYK NIEMIECKI?. Mam czternaście lat.. Ona jest nauczycielką w szkole.. Willa sportowca jest wspaniała.. Question from @KubK0w - Szkoła podstawowa - Język niemieckiPrzetłumacz zdania na język niemiecki?. 3.Grammatik Modul 5 c Przetłumacz w zeszycie poniższe zdania..

Plis pomocy potrzebne na terazPrzetłumacz zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie.

5.potrzebuje na rakiety tenisowej 6.nie mam butów narciarskich 7.on dobrze jeździ na nartach 8.ona gra w tenisa.. Chciał(a)bym się napić mleka.. On nazywa się .Rzeczowniki złożone określające osoby.. Zasada ta nie dotyczy oczywiście języka polskiego (2) W czasie przyszłym Futur I, np.: a) Wir werden in zwei Jahren in Paris wohnen.Zadanie: proszę o jak najszybsze przetłumaczenie tych zdań na język niemiecki proszę nie korzystać z google tłumacz 1 jestem szybszy niż ty 2 to zadanie Rozwiązanie: 1 ich bin schneller als du 2 to ist eine aufgabe schwierigster 3 mein der bruder ist amPrzetłumacz zdania na język niemiecki :) 1,skaner kosztuje 100 euro 2.robert kolekcjonuje mapy 3.uważam hobby roberta za staromodne 4.oszczedzam na laptopa.. To jest dom szeregowy mojego przyjaciela.. Lubię sałatę.. 2011-11-08 20:16:28 J. Niemiecki : Ułóż poprawne zdania .. Moje urodziny są 4 marca.. Wybierz dwa wyrazy z każdej grupy i ułóż z nimi zdania.. Oni chcieliby napić się soku pomarańczowego.. Question from @Karolinat01 - Gimnazjum - Język niemieckiCzasownik modalny stoi w zdaniu oznajmującym zawsze na drugim miejscu, natomiast czasownik główny na końcu zdania w bezokoliczniku, np.: Ich muss meine Hausaufgaben machen.. Mieszkam w Warszawie z mamą.. Dzisiaj pada śnieg.. Nasz dom jest stary, ale duży i ładny..

Ułóż pytania o wyróżnione części zdań i zapisz je w zeszycie.

Chciałbym szklankę soku owocowego.. 2010-11-21 20:11:15 Przetłumacz zdania ( język niemiecki ) 2016-10-22 16:53:04 Przetłumacz zdania ana język niemiecki .. Moim ulubionym kolorem jest niebieski.. On chciałby rybę z frytkami.. Ta kiełbaska jest zbyt tłusta i nieprzyprawiona.. Oni powinni uczyć się matematyki.. 1.Poszliśmy na koncert w Berlinie.. 2009-12-09 13:39:05Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. (pytanie do kolegi) 3.. Mieszkamy w domu jednorodzinnym.. Nie ma określonej reguły na to, co rozpoczyna zdanie w szyku przestawnym.. 2.Słucham muzyki.. Kiedy zrobimy naleśniki z dżemem.. 18.03.2020 Podręcznik str. 45 zad.. Mój tata mieszka w Gdańsku.. Czy (wy) chcielibyście zjeść sałatkę ziemniaczaną .. Prywatnie zajmuję się rzeźbą oraz fotografią.. Dziecku nie wolno serfować po Internecie.. Kościół leży przed Media Markt.. Rzeczowniki złożone stanowią w języku niemieckim bardzo dużą grupę.. Umiem mówić po niemiecku.. 1.Ich mache meine Hausaufgaben, (potem oglądam telewizję) 2.Patrick soll den Müll wegbringen, (mimo to gra na komputerze) 3.Bastian muss sein Zimmer aufräumen, (w przeciwnym razie nie będzie mógł pojsc z przyjaciółmi do kina) 4.Eva hat zwei haustiere, (dlatego ma dużo pracyBezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz zdania na język niemiecki i zanotuj je w zeszycie.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Czy chciałbyś do tego opiekane ziemniaki czy frytki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt