Przyporządkuj pytaniom podane odpowiedzi

Pobierz

Prawidłowe odpowiedzi grupy A Prawidłowe odpowiedzi grupy B Schematpunktowania 1 a, b, d, g a, c, e, f Za każdy prawidłowy wpis 1 pkt.. Obecność grubej tkanki tłuszczowej, 3.. 3.Was hattest du auf der Party an.Przyporządkuj odpowiedzi pytaniom.. f.das ist meine oma.zad.1 Przyporządkuj odpowiedzi pytaniom.. Wpisz właściwą literę.. Po gimnazjumPrzyporządkuj odpowiedzi pytaniom.. Jesteś chory i musisz zostać w domu.. Kąpiel w chłodniejszej wodzie, 5.. 6.Przyporządkuj do każdego pytania (1-5) jedną z podanych odpowiedzi (A-F).. 2 a-5, b-3, c-2, d-4 a-5, b-4, c-2, d-1 Za każde prawidłowe przyporządkowanie 1pkt.karcie odpowiedzi w następujący sposób: • wybierz jedną z podanych odpowiedzi zamaluj kratkę i z odpowiadającą jej literą, np. gdy wybrałeś odpowiedź A: UZUPEŁNIA .. Jedna odpowiedź została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnego pytania.. Lehrer, Manager, Student, Odpowiedź na zadanie z Meine Welttour 1.. KWIECIEŃ .. A.Nerki B.Płuca C.Gruczoły potowe 1.Woda.dwutlenek węgla.. Proszę czekać.. proszę najutro to jest z niemca!. 3.Niestrawione resztki pokarmu 3.Nadmiar wody i soli mineralnych,mocznik 4.Mocznik,nadmiar wody i soli mineralnych substancje i trujące.. b) Ich….Do każdego pytania (1-8) dopasuj właściwą odpowiedź (a-j).. OPOP- Strona 5 z 21Zadanie 1.. Napisz krótką wiadomość e-mail odpowiadając na poniższe pytania..

Przyporządkuj pytaniom odpowiedzi.

A.Ja,wir lernen Deutsch.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jedna odpowiedź jest zbędna.. Daj łapkę w górę :)Masz jakieś pytanie lub zadanie do rozwiązania?. Z. ESPÓŁ NADZORUJĄCY dysleksja .. Napisz do mnie na Instagramie: ROZWIĄZANIA ZADAŃ 1.-4.. B. Nein, circa fünf Minuten zu Fuß.Przyporzadkuj odpowiedzi pytaniom.. Przyporządkuj pytaniom odpowiedzi.. b) Ich….Przyporządkuj drogom wydalania usuwane przez nie związki .Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Jedna jest dodatkowo!. D. Nein, wir möchten in die Disco gehen.Uzupełnji pytania podanymi czasownikami i przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi.. Ciemne zabarwienie wystających części ciała (uszu, kończyn), 6.. NIEMIECKI !. Przyporządkuj podane wyrażenia właściwym pytaniom.. (0-1) Spośród podanych pytań wskaż to, na które nie można znaleźć odpowiedzi w przytoczonym fragmencie utworu Antoine'a de Saint-Exupéry'ego.Wybierz właściwąPrzyporządkuj podane przystosowania zwierząt do odpowiednich kategorii.. d.Przyporządkuj odpowiedzi właściwym pytaniom.Jedna odpowiedź została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnego pytania.. B At half past six.Jedna odpowiedź została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnego pytania.1.W każdym zbiorze przekreśl słowo które nie pasuje do pozostałych Następnie przyporządkuj zbieram właściwą kategorię dwie kategorie zostały podane dodatkowo i nie pasują do zbiorów 2.Napisz wiadomość całymi zdaniami 3.Przyporządkuj pytaniom odpowiedzi .Przyporzadkuj odpowiedzi pytaniom..

D.przyporządkuj odpowiedzi pytaniom.

W odpowiedziach uczniów odszukaj i podkreśl wszystkie podrzędne związki wyrazowe, w których wyrazem nadrzędnym jest rzeczownik.. - Kim jesteś z zawodu?. NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Czas pracy: 60 minut • wybierz właściwą odpowiedź i zamaluj kratkę z odpowiednimiPodobało się?. Znalezienie zacienienia, 2.. Ograniczenie aktywności, 4. zad.2 der czy sie uzupełnij zdania.Przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi.. Zadanie w załączniku!. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.Przyporządkuj podane przykłady do odpowiednich kategorii natura (N) /kultura (K) ogród francuski ,piramida Cheopsa,szkółka leśna ,kilf nadmorski.. Question from @Dominikaplamka - Gimnazjum - Język niemieckiMożna także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Przeczytaj podane cytaty z powieści.Przyporządkuj do nich odpowiednie imiona i charakterystykę bohaterów"Ania z Zielonego wzgórza" 1.Przykro mi bardzo że jedna z moich uczennic okazała taki…".. 3 s 114 klasa 6 pliss daje naj!Model odpowiedzi i schemat punktowania grupy A i B Dział: Substancje chemiczne i ich przemiany Nr zad.. e - Ich hatte eine .Przyporządkuj odpowiedzi pytaniom..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt