Ułóż krótkie dialogi i zapisz je w zeszycie

Pobierz

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Ułóż w zeszycie dialog, w którym wykorzystasz .. 2 str. 17 - Uzupełnij dialogi wyrażeniami ODPOWIADAMY z notatki, którą zapisałeś/-aś do zeszytu, zwróć uwagę na oznaczenia pomocnicze (V) (X) KLASY VI.. Pamiętaj o użyciu odpowiednich znakach interpunkcyjnych.. Więcej.. 2011-01-20 13:44:28; Ułóż krótkie.. 2011-09-13 19:18:05; Ułóż cztery krótkie dialogi i zapisz je wUłóż jakiś krótki dialog-J.Polski.. pokaż więcej.. Ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej i zapisz je starannie w zeszycie.. Pamiętaj o bardzo ważnej zasadzie.. Klucha jest miła.. Polub.. 2010-01-28 11:50:55Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Pod .Wybierz z ramki określenia, które pasują do Marka lub Kluchy.. Poniedziałek - klasa VIB - 23rd November, 2020 - lekcja onlineMajowe święta - ułóż zdania z rozsypanki i zapisz je w zeszycie.. Rozwiązania zapisz w zeszycie przedmiotowym.. Motyw .. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. Wykonaj ćw.. Zapisz go tutaj lub w zeszycie.. W ramach lekcji w-fiz obejrzyjcie krótki filmik ,który zainspiruje was do ćwiczeń w domu.Ułóż podane zdania we właściwej kolejności.. 7 - zeszycie przepisz dialog, układając zdania w odpowiedniej kolejności.. Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .Odczytaj hasło , zapisz w zeszycie..

Ułóż zdania z wyrazami i zapisz je w zeszycie.

Polub.. Możesz to zrobić tutaj lub w zeszycie.Zapisz je tutaj lub w zeszycie.. Ułóż krótkie dialogi z podanych zdań i zapisz je w zeszycie: Was habt ihr heute in der ersten Stunde?. nagranie do zad 1 str 45 .. Zadanie premium.. Spróbuj nazwać z pamięci zawody przedstawione na obrazkach w zadaniu 2.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Pod zdaniami narysuj rysunek pasujący do aktualnej pory roku.. do matematyki w formie tabeli ( godzina, sylaba).. Zadanie 2 strona 45 w podręczniku.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Wykonaj zadanie w zeszycie!. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOdczytaj myśli Greków i je zapisz.. Klasa 1 Polski.. Udostępnij Udostępnij wg Joanna36.. Posłuchaj nagrania i dopasuj dialogi do obrazków.. uzupełnij treść .Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Edytuj elementy.. He's realny nice…W pierwszym zadaniu trzeba utworzyć zdania w czasie Perfekt, a w drugim przetłumacz z polskiego na niemiecki 2020-12-16 20:54:07 Praca domowa z niemieckiego liceum..

Ułóż z nimi zdania i zapisz je tutaj lub w zeszycie.

Mapa witryny.Plik Ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej i zapisz je w zeszycie Karolcia.docx na koncie użytkownika beti1907 • folder Karolcia • Data dodania: 30 wrz 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Uwzględnij zasady współczesnej ortografii i interpunkcji.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Ułóż dialog.. 2012-04-04 19:37:46 napisz rozmowę( dialog )po miedzy sobą a bogiem wiatru Boreasz 2010-10-06 14:54:32 Napisz w zeszycie krótki tekst o wybranej dyscyplinie sportu 2014-03-06 18:30:19Ułóż krótkie opowiadanie !. Wybierz z poprzedniego ćwiczenia dwa powiedzenia i ułóż krótkie dialogi lub zdania, w których je zastosujesz.. Edytuj elementy.. Poćwicz nazwy zawodów.. Ułóż dialog pt. "Mój przyjaciel i ja na bezludnej wyspie", w którym zastosujesz jak najwięcej różnych typów zdań.. Wykorzystaj słownictwo znajdujące się pod dialogami.. I have lunch - He has .Ułóż i zapisz dwa krótkie dialogi,które mogłyby się odbyć miedzy osobami widocznymi na poszczególnych fotografiach.. Przy zdaniach masz wszystkie potrzebne ci znaki przestankowe..

Zapisz je w zeszycie.

Ułóż 10 pytań do tekstu i zapisz w zeszycie.Ułóż zdania i zapisz je w zeszycie.. Zadanie 1 strona 45.. Nad Polską krzyżują się szlaki wędrówek ptaków.. Udostępnij Udostępnij wg Mintek2.. - Pisownia wyrazów zakończonych na -ów.. Z podanych poniżej wyrazów ułóż polecenia i napisz je w .Ułóż zdania i zapisz je w zeszycie.. Wykonaj poprawnie ćwiczenia nr 11, 19,20 i zapisz je w zeszycie.. Motyw .Ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej i zapisz je starannie w zeszycie.. Edytuj elementy.. 2020-12-15 08:46:54 Więcej bez odpowiedziOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. - Jedźmy na weekend w Pieniny!- rzucił pomysł Maciek.. Potrzebne na wczoraj!. Pod zdaniami narysuj rysunek pasujący do aktualnej pory roku.. Ułóż 2 krótkie dialogi na podstawie dialogów wzorcowych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Ułóż pytania, tak aby utworzyć dialog.. Posłuchaj i powtórz.. 2015-03-23 17:00:09; Ułóż i zapisz dwa krótkie dialogi, które mogłygy się odbyć między osobami widocznymi na poszczególnych fotografiach.. Ułóż zdania do każdego obrazka według wzoru.. !ułóż i zapisz w zeszycie niecodzienną przygodę swojej mama użyj podanych wyrazów:mąka,samochód,wiewiórka,kubek gorącej kawy 2013-05-22 14:27:20 Macie jakieś krótkie dialogi ?.

... Ułóż życzenia dla mamy i zapisz je na laurce.

Pamiętaj o użyciu odpowiednich znaków interpunkcyjnych Na fotografi numer 1 jest chłopiec,dziewczyna i Lew z opowieści z Narni na fotografi numer 2 jest fragment z filmy gwiezdne wojny .. Ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej i zapisz je starannie w zeszycie.. Polub.. Osadź.. Udostępnij Udostępnij wg Justfrym.. Mapa witryny.. Pamiętaj o odpowiednich zakończeniach, np. Marek jest miły.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Więcej.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. jest tam Yoda i jakiś 2 .Z podanych liter ułóż wyrazy i zapisz je w zeszycie.. Wykonaj w zeszycie ćwiczeń 2 wybrane przez siebie zadania ze str. 69.Zapisz je w zeszycie.. 1 str. 17 - ułóż dialog w kolejność wzoruj się na dialogu z podręcznika na str. 38; Wykonaj ćw.. Thx :) Fajny dialog :D Może będzie N.A.J :D Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-12-22 20:24:15.. Osadź .. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt