Opis miejscowości po angielsku

Pobierz

0 Zuza4422 (Gość) Śro Gru 12, 2007, 19:44. residential areas - dzielnice mieszkaniowePrzykładowy opis miasta po angielsku.. We wprowadzeniu wyjaśniamy również dlaczego dana osoba jest warta uwagi.. Odpowiedz.Miejsca w mieście po angielsku: podstawowe pojęcia Miasta mogą być małe lub duże, gęsto zaludnione (densely populated) czy opustoszałe (deserted) .. Mieszkam na Wólce.. Gmina Wólka leży w obszarze województwa i powiatu Lubelskiego, bezpośrednio przy północno-wschodniej granicy miasta Lublina i północnej granicy Świdnika.. Tekst powinien składać się z 15 zdań.. Jako pierwszy punkt omówimy najważniejsze, a zarazem najszersze pole w takim opisie - informacje ogólne.. Opis w języku angielskim.. Przejdźmy zatem do opisu osoby w języku angielskim.. Miasto może być wielką metropolią (metropolis) z dzielnicami i osiedlami lub może być małym miasteczkiem (small town) , gdzie wszyscy się znają.opis miejsca zamieszkania-mała wieś.. Trudno je opisać jednym zdaniem - są to słówka od tarasu przez sklep rybny do katedry, od stajni przez parking do fabryki.. Cokolwiek, może to być jakieś znane miasto, albo jakiś znany budynek, tylko żeby było wystarczająco informacji na dany temat.. Szkoła - zapytaj eksperta (1000)Napisz Opis miejscowości po angielsku .. Rozwinięcie/część główną - zawierające takie elementy jak wygląd zewnętrzny danej osoby, jej cechy charakteru, zainteresowania, sposób bycia .Opis ciekawego miejsca w Polsce po angielsku..

Opis miejscowości po angielsku.

Moja miejscowośc nazywa sie Stróża jest to wioska licząca 500 mieszkańcow.Leży w południowej Polsce cechuje ja zatem teren górzysty.Stróża wyróżnia sie malowniczymi krajobrazami wspaniałymi widokami.Latem można tutaj pospacerowac po górach i zazyc swiezego powietrza,zaś zimą pełni role wspaniałego kurortu .Elementy składające się na opis miejsca po angielsku.. (old tałn) stare miasto, starówka.. Opis miejsca po angielsku; Opis pokoju po angielsku - wzór z tłumaczeniem; Opis domu po angielsku - wzór z tłumaczeniem; Opis mieszkania po angielsku - wzór z tłumaczeniem; Opis miasta po angielsku - wzór z tłumaczeniem; Opis dnia po angielsku - wzór z tłumaczeniem; Opis wakacji po angielsku - wzór z tłumaczeniemOpis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork.. No to tak: Rybno to mała miejscowość położona w okolicach pięknych jezior i lasów.. Proszę, o pomoc.. Przedstawiamy listę miejsc w języku angielskim.. (tałn) miasto.. Wprowadzenie - przedstawiające kim jest opisywana osoba tj. jak ma na imię, ile ma lat, jak ją poznaliśmy.. b) rozwinięcie (main body) zawierające takie elementy jak: informacje ogólne (położenie, krajobraz, charakterystyczne obiekty, budynki itp.) school - szkoła.. 0. gośc (Gość) Czw Paź 8, 2009, 23:40. inner city - podupadła część śródmieścia..

Opis osoby po angielsku.

(stor) sklep (zwłaszcza w amerykańskim angielskim)Nauczmy się pisać opis po angielsku.. Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.. Rozwinięcie - w rozwinięciu zaczynamy właściwy opis wyglądu.school - szkoła.. Zwróć uwagę na słówka z powyższej listy oraz wyraźny podział na akapity.. Muszę, napisać opis mojego miejsca zamieszkania, ale miewiem jak ma się za to zabrać.. Kategoria dla tych, którzy lubią zajrzeć w każdy kąt.Opis mieszkania po angielsku - wzór.. Opis miejscowości z polskiego na angielski.. Najczęściej spotykanymi kategoriami opisu są opisy osób, miejsc, wydarzeń, oraz przedmiotu.. Prace domowe, problemy lingwistyczne.. Mają być to zdania typu: " Mieszkam w Osinie jest to mała miejscowoć leżąca w województwie Kujawsko-Pomorskim.Miejsca po angielsku, z wymową.. To miasto jest duże i ma wiele zabytków.Describing places - opis miejsca po angielsku Opis miejsc powinnien zawierać: a) wprowadzenie (introduction) czyli krótki opis co to za miejsce, gdzie się znajduje i dlaczego je wybraliśmy.. In Miami, we stayed at The W hotel.Opis osoby po angielsku powinien zawierać: 1.. Rzadziej spotykane, lecz niemniej ważne są opisy krajobrazu, przeżyć, sytuacji, a także uroczystości.Inne opisy..

Opis miejscowości z polskiego na angielski.

restaurant - restauracja.. skyscrapers - drapacze chmur.. The walls are red.Opis ulubionego miejsca z dzieciństwa.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Dowiedz się, jak opisywać osobę po angielsku!. .opis polskiej miejscowości po angielsku Zarchiwizowany.. Wstęp - podstawowe informacje dotyczące opisywanego miejsca np. lokalizacja lub kto tam mieszka.. Znajduje się tu Jeden kościół, oraz niedaleko niego położony zamek w Jakubowicach.. miasto (bardzo duże) town.. Muszę na jutro napisać i nauczyć się na pamieć opis ciekawego i znanego miejsca w Polsce.. She has curly, blond hair and she likes wearing hats.Opis mieszkania po angielsku: wymarzone mieszkanie.. Anglicy uwielbiają przejrzysty układ tekstu i ciekawe słownictwo.post office - poczta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt