Opisz swój poranek po niemiecku

Pobierz

Ptaki, jak co rano śpiewały swoją poranną pieśń.. Proszę o jak najprostsze zdania.. Więc tak tekst jest w czasie przeszłym Perfekt ;p i możesz pozmieniać godziny, bo my to z nauczycielką pisaliśmy i ona godziny wymyślała więc.. Wykorzystaj podane słowa: zuerst, - Brainly.pl.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Question from @CiemnyAniolek - Szkoła podstawowa - Język niemieckiOpisz swój poranek po niemiecku .Dokładniej.. Zostałm obudzona prez mame.. Pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej po niemiecku.opisz swój pokój po niemiecku ok 250 słów może być wiecej i tłumacznie Zgłoś nadużycie.. Jenny mawiała, że wdzięczne ptaszki tak właśnie witają słońce.. Musi też byc co robimy na tym przedmiocie, a jak to na matmie, uczymy się liczyć :D. Question from @tsakad - Gimnazjum - Język niemieckiOpis nauczyciela po niemiecku - wzór.. Po niemiecku Najlepiej z tłumaczeniem po polsku, aby bylo jak najlepiej proszę ;) w czasie przeszlym prostym prateritumOpisz swój poranek po niemiecku .Dokładniej przetłumacz , ale tak z gramatyka .. Po południu zabieram się do roboty, czyli - musze posprzątać w pokoju a nastepnie odrabiam zadanie i się ucze.. Za chwile weszłam i umyłam sie .. Question from @Krudan - Gimnazjum - Język niemiecki Niebo było bezchmurne.. 4.6 / 5 ( 13 votes )Tata jest tokarzem.Przykład opisu przyjaciela po niemiecku..

Opisz swój dzień W DOMU po niemiecku.

Danach habe ich Zhne geputzt und mich angezogen.Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.. Mama, maczłonek rodziny po niemiecku .Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Wchodząc do pokoju można zobaczyć .Dein tag zu Hause.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "OPISZ SWÓJ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Odpowiedz przez Guest.. Zadanie jest zamknięte.. Od dnia r.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwoopisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41 Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku .. Najlepsze rozwiązanie.. Lubię go i rozumiem.. Poszłam do łazienki , ale była zajeta przez młodsza siostre.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk "Lubię to!". nie mogłam wstać z łożka .. PIES ŻARÓW.. Strona główna / Odzież ochronna / Maseczki ochronne / maseczki chirurgiczne - 25% Maseczka medyczna chirurgiczna Medivon MDV typ II Czarna, 3 warstwowa, 50 szt. Na lekcjach ciągle słuchamy kasety, rozwiązujemy testy i rozmawiamy po angielsku.Pani go bardzo dobrze tłumaczy udowadnia nam że przez zabawę można się wiele nauczyć.opis rodziny po niemiecku w stopniu podstawowym..

Opisz swój poranek w czasie przeszłym Perfect w języku niemieckim.

Jest to matematyka, mam ją codziennie, mam dobre oceny.. W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski.. Proszę czekać.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Tłumaczenie słowa 'poranek' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Zadanie: opisz swój dzień po niemiecku w czasie perfekt 16 Rozwiązanie: ich stehe um 6 30 uhr auf wstaję o 6 30 ich wasche mich myję się ich bin in die schule Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .. Darmowa nauka niemieckiego dla opiekunek osób starszych , Niemiecki dla opiekunek , Opowiadanie o sobie w języku niemieckim , Wygląd zewnętrzny po niemiecku.Opisz swój dom po niemiecku.jaki to dom gdzie się znajduje wielkośc domu ilość pomieszczeń ps znajduje się w Lublinie.. A i najważniejsze liczę na NAJ :D.. Zdania to co robie w domu, np w taką niedziele!. Nach der Fruhstuck putze ich diue Zahne, 5.Opisz swój PORANEK w 10 zdaniach czas przeszły Perfect (do momentu wyjścia z domu do szkoły).. Korter11.Musisz przetłumaczyć "OPISZ SWÓJ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Po obiedzie mam czas wolny.. O 22 poszłam spać.. Proszę o dokładne opisanie poranka aż do dojścia do szkoły na poziomie 2 gimnazjumodpowiedział (a) 21.03.2011 o 18:57..

15 Autominuten von ...Jak więc odpowiedzieć na to pytanie po niemiecku?

0 0. domis_a 21.11.2010 (20:04) Mój pokój jest bardzo przestronny i nowoczesny.. Ich habe auch eine grosse Terrasse.Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku Pomożecie mi opisać mój ulubiony przedmiot po niemiecku?. Wymiary urządzenia (sz x w x g): 50 × 85 × 59,4 cm.. Promienie ciepłego słońca bezszelestnie wdzierały się przez otwarte okno pokoju Jennifer.. zadanie dodane 15 grudnia 2014 w Język niemiecki przez użytkownika przekaznik11 ( 0 ) [Szkoła średnia] niemieckiIch bin schlank und klein.. Kandydaci, pytani o swoje mocne strony, często odpowiadają następująco: Das können andere besser beurteilen..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt