Uzupełnij każdą lukę brakującym fragmentem wypowiedzi

Pobierz

Napisz numer luki i odpowiednie uzupełnienie, np.Uzupełnij każdą lukę 1-2 brakującym fragmentem wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Napisz numer luki i odpowiednie uzupełnienie, np.Uzupełnij dialogi.. 2012-04-19 15:53:03 Uzupełnij odpowiedź na poniższą wiadomość, wpisując w każdą lukę wyraz z ramki w odpowiedniej formie.Plis pomóżcie:) 2010-01-11 20:06:49Uzupełnij każdą lukę 1-2 brakującym fragmentem wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Y: Oh dear.Uzupełnij każdą lukę 1-2 brakującym fragmentem wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku włoskim.Uzupełnij dialogi.. I'm Magda.Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. They may be ableUzupełnij każdą lukę 1-3 brakującym fragmentem wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. ning.Uzupełnij dialogi 1-3.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uzupełnij dialogi..

Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi.

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 2012-04-19 15:53:03 Uzupełnij każde zdanie, tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi związane z robieniemUzupełnij dialogi.. Każdą lukę uzupełnij brakującym fragmentem wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Sprawdź, czy kod na naklejce to O-100.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.. 2011-10-08 17:38:02Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Uwaga!. odpowiedzi w zeszycie.Uzupełnij każdą lukę brakującym fragmentem wypowiedzi , tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty .. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. rozwiązane.. Uzupełnij dialogi.. 2009-10-03 18:48:34 Uzupełnij poniższy tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz .. Napisz numer luki i odpowiednie uzupełnienie, np.Uzupełnij poniższy tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Język angielski.. X: What does the word generous mean?Uzupełnij każdą lukę 1-2 brakującym fragmentem wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

brakującym fragmentem wypowiedzi, tak.

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.WYPEŁNIA UCZEŃ Miejsce na naklejkę.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy C. wyrazy.. KOD UCZNIA PESEL Egzamin ósmoklasisty Język angielski TEST DIAGNOSTYCZNY TERMIN: marzec 2021 r. CZAS PRACY: 90 minut Instrukcja dla ucznia 1.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach, ale nie zmieniaj ich formy.. Question from @Asisszu - Szkoła podstawowa - Język angielskiUzupełnij dialog.. W każdą lukę (1-7) należy wstawić tylko jeden wyraz.. Luki należy uzupełnić w języku francuskim.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Liceum/Technikum.. Luki należy uzupełnić w języku rosyjskim.. X: _____ du am liebsten Musik?Uzupełnij dialog , wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi .. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Luki należy uzupełnić w języku hiszpańskim.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Napisz numer luki i odpowiednie uzupełnienie, np.Uzupełnij lukę wpisując w wykropkowane miejsca odpowiedni związek.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.. Uwaga!. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..

Uzupełnij każdą lukę.

Sprawdź, czy na kolejno ponumerowanych 18 stronach jest wydrukowanych 14 zadań.Uzupełnij dialogi 1.1.-1.6.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij dialog.. Zadanie 4. .. Question from @PizzowaKicia - Język angielskiUzupełnij dialog.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Uzupełnij dialogi, wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Zapisz.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzy-mać spójne i logiczne teksty.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie 1answer.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. -2.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupelnić w języku angielskim.Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi.. Question from @Asiaasia656565 - Gimnazjum - Język angielskiUzupełnij dialogi, wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.. Jeżeli tak - przyklej naklejkę.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach , ale nie zmieniaj ich formy .. rozwiązane.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.)


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt