Gothic 2 noc kruka odpowiedzi na pytania uarhodrona

Pobierz

sobota, 9 sierpnia 2008.. Kasta wojowników 3.Odp: Komnaty Adanosa.. Używamy zwoju z zaklęciem otrzymanym od Magów i rozmawiamy z duchem.. Kiedy Rada uznała, że jest on zbyt stary, by sprawować władzę, ogłoszono nowe rządy, lecz Kasta .Nie prawda ;].Bury Zenek chyba nie grałeś w Noc Kruka 2 3 2 5 1 A kto zamknął portal to nie wiesz ;].. Piszę ten temat, ponieważ chcę zapytać Was o jedną rzecz.. Musimy udać się do jego świątyni i .Pytania Quarhodrona - Gothic 2 Noc Kruka Przy przechodzeniu głównego wątku w Nocy Kruka, w pewnym miejscu napotkamy ducha Quarhodrona, starożytnego wodza.. Oto kolejne parwidłowe odpowiedzi:1) Strażnicy Umarłych 2) Kasta wojowników 3) KapłaniNoc Kruka robi bardzo dobre wrażenie na graczu.. Udajemy się do jego krypty (patrz mapka) i wymawiamy spisane słowa.. Bezimienny otrzymuje ją, jeśli poprawnie odpowie na pytania Quarhodrona.. Kapłani 4.. Co do komnaty z zapadniami - prosty sposób.Odpowiedzi Autor; Dodatek Gothic II Noc Kruka PL: Sob 12:02, 19 Wrz 2009 Przez patryknow: 0 / 1284: patryknow: Pytania Quarhodrona - Gothic 2 Noc Kruka: Nie 15:27, 13 Wrz 2009 Przez patryknow: 0 / 38358: patryknow: Bestie: Nie 15:26, 13 Wrz 2009 Przez patryknow: 0 / 474: patryknow: Bandyci - Gothic 2 Noc Kruka: Nie 15:24, 13 Wrz 2009 Przez .Plik Gothic 3 Poradnik.pdf na koncie użytkownika Xberor • folder Poradniki do Gier • Data dodania: 2 kwi 2013 ..

... jakie są odpowiedzi na pytania Quarhodrona?

Dolinę tą nazywają Jarkendar.. Po walce wchodzimy do środka.. Witam.. Użytkownicy; Neu12.. Wydawca: JoWood .Jeśli już rozmawiałeś i nie pamiętasz, znajdź na mapie starą wieżę (na południe od farmy Onara, patrz dział Mapy na Gothic Site) i udaj się tam.. Przed nami zamykają się wrota i dalsza droga, jest zablokowana.. Co do komnaty z przyciskami (chyba 1) to kombinacja przycisków jest Pierwsze od lewej, ostatni od lewej, środkowy, albo w innej kolejności ale na pewno tylko te 3.. Zabijamy zombie i zbieramy wszystko, co jest w środku.. Problem z Gothic 2 Noc Kruka (Napisy) 2013-09-20, 16:13.. Musimy udać się do jego miejsca pochówku .Problem: Pytania Quarhodrona Rozwinięcie problemu: Jakie są odpowiedzi na pytania Quarhodrona?. O temacie.. Premiera gry na PC miała miejsce 22 sierpnia 2003 roku.. Użytkownicy.. adek24689, 12.02.2010, 22:53 Proszę oto odpowiedzi.. Problem: Drzwi w świątyni KrukaZobacz 1 odpowiedź na pytanie: gdzie znajde w gothic noc kruka QuarhodronaGRY RPG.. W momencie grania, po wkroczeniu do świątyni, tam gdzie, jest Szpon Beliara.. Krooliq - Serdeczne dzięki teraz będzie mi łatwiej.. Zwiedzając Bibliotekę Uczonych, zapewne znalazłeś już poprawne odpowiedzi, przedstawię je jednak również w artykule, razem z .Dowiadujemy się o krypcie Quarhodrona.. Jego liczne zwycięstwa i wyprawy wojenne przyniosły Dolinie Budowniczych dostatek i potęgę..

Gothic 2 Noc Kruka- Pytania Quarhodrona.odt.

Przepuści cię, idź do chaty i pogadaj z szefem bandytów.. Pytanie dotyczące Quarhodrona i Saturasa.. Wyświetleń 2182.. Uczeni 6.. "Oto Mój Film o pytaniach Quarhodrona Bo większość ludzi chyba tego nie umie jak coś to Pytać w Komentarzach i dla tych co pomogłem Suba PoproszęKamienna tablica Quarhodrona - tablica występująca w Gothic II: Noc Kruka.. Dostaniemy zwój przywołania kapłana.. Skąd mam to wiedzieć?. Kasta Wojowników 3. posty 7.. Chyba bez zapisz/wczytaj + szczęście tego nie przejdziesz.. Kasta Wojowników 5.. Na mapie zaznaczyłem jego pozycję.. Strażnicy Umarłych 2.. Ten jednak nie uwierzy w Twoje dobre intencje i aby mógł Ci uwierzyć, podda Cię testowi, zadając siedem pytań.. Uzdrowiciele 7.. Po drodze spotkamy harpie i trolla.. Daje możliwość powrotu do Khorinis, gdzie zbierzemy nowy ekwipunek, zdobędziemy nowych przyjaciół i wrogów.. (tak brzmi odpowiedź).. Zostały na niej wyryte słowa, które pozwalają na wejście do świątyni Adanosa w Jarkendarze.Posty: 67.. Był niegdyś władcą Jarkendaru i wielkim generałem.. Odpowiedzi 3.. Reszty dowiesz się od niego, potem go zabij i przeszukaj zwłoki.Gothic 2: Noc Kruka Obserwujący 0.. ( Kaśka).. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. W tej chwili wracamy do magów wody i dostajemy zadanie "Przywołanie Quarhodrona".. Producentem gry jest Piranha Bytes.. Do naszej sprawy przekonamy go odpowiadając poprawnie na jego pytania..

Chodzi o pytania i odpowiedzi dla Quarhodrona.

Szkoła - zapytaj eksperta (1018) Szkoła - zapytaj eksperta (1018) Wszystkie (1018) Język angielski (708) Język polski (0) Matematyka (0) .Gothic II: Noc Kruka - Quarhodron.. Poradnik Gothic II Noc Kruka [PC] 16.03.2005 - ForumZapamiętaj mnie Nie polecane na współdzielonych komputerach.. Za dawnych czasów mieszkał tu lud nazwany przez Magów "Budowniczymi".Wyśle nas on do grobowca Quarhodrona.. 4 czyli strażnicy umarłych to odpowiedz na pytanie-"Do której kasty należysz?. Gothic 2 Noc Kruka - pytania i odpowiedzi .Gothic 2/NoC KruKA Przed tobą test składający się z 10 pytań.. Magowie Wody odkryli portal, który nas tam zaprowadzi.. Strażnicy Umarłych 2.. Musimy więc się udać na zachód od ruin i obozu magów wody, a .=====.Jeżeli spodobał ci się ten filmik tonie zapomnij zostawić kciuka w GÓRĘ i jakiegoś komentarza .=====.Jak wiadomo, w Gothicu 2 Noc Kruka, jest wiele miłych i mniej miłych niespodzianek, jak ta, Po wkroczeniu do Świątyni Adanosa (miejsca ukrycia Szponu Beliara), zamykają się przed nami wrota i dalsza wędrówka w głąb przybytku jest uniemożliwiona..

Oto odpowiedzi na jego pytania: 1.

W dodatku Noc Kruka pojawia się nowa lokacja - nieznana część wyspy na północny wschód od Khorinis.. Kiedy Rada uznała, że jest on zbyt stary .Pytania Quarhodrona - Gothic 2 Noc Kruka Przy przechodzeniu głównego wątku w Nocy Kruka, w pewnym miejscu napotkamy ducha Quarhodrona, starożytnego wodza.. 2.Chodzi o pytania i odpowiedzi dla Quarhodrona.. Odpowiedź: 1.. Jak wiadomo, w Gothicu 2 Noc Kruka, jest wiele miłych i złych niespodzianek.. Załóżmy że jestem graczem który pierwszy raz .Plik gothic 2 noc kruka poradnik pytania quarhodrona.pdf na koncie użytkownika anikethkasargowda • Data dodania: 2 lut 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Jak odpowiadać na pytania w Gothic 2 noc kruka.. Pytania .. Witam, problem polega na tym, że ostatnio pisałem dużo skryptów, postanowiłem .Gothic II: Noc Kruka jest to gra akcji RPG, będąca dodatkiem do Gothic II.. Profesja brak.. Zaczęty 20.09.2013 roku.. Strażnikowi powiedz, że jego szef nazywa się Dexter.. Po tym wydarzeniu wracamy do Magów Wody i otrzymujemy zadanie "Przywołanie Quarhodrona".. Chcę zapytać o to: skąd ja mam wiedzieć, że odpowiedzi do pytań Quarhodrona znajdują się w kanionie w Domu uczonych?. Aby powiedział nam to, po co do niego przyszliśmy, należy udzielić POPRAWNEJ odpowiedzi na pytania, które nam zada.Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Zaczęty przez Its Mre.. Gdy odpowiesz na wszystkie prawidłowo czeka cię nagroda na ży przekonać Quarhodorna, że Kruk otworzył bramę i dostał się do świątyni.. Jego grobowiec znajduje się w potężnej skale mieszczącej się niedaleko Obozu Piratów (w okolicach domku Eremity).. Kapłani.Quarhodron - wielki generał, przywódca Kasty Wojowników i władca Jarkendaru, którego duch występuje w Gothic II: Noc Kruka.. « Odpowiedź #3 dnia: 31 Grudzień 2008, 16:01:51 »..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt