Krótkie dowcipne opowiadanie dawniej krzyżówka

Pobierz

Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "krótkie, zabawne opowiadanie" znajdują się 3 opisy do krzyżówek.. Krótkie opowiadanie z zaskakującą puentą; Krótkie dowcipne opowiadanie; Krótkie opowiadanie pobudzające do śmiechu; Krótkie spięcie; Z lektury krótkie; W starym przeboju miała krótkie nóżki; Krótkie pejsiki; Krótkie na lato; Krótkie dla chłopczyka; Krótkie hiszpańskie spodnie kostiumowe męskie; Dawniej: krótkie, obcisłe spodnieRozwiązaniem tej krzyżówki jest 11 długie litery i zaczyna się od litery P Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę zwięzłe powiedzenie, zwykle humorystyczne, dowcipne , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.. Celowe, dowcipne naśladownictwo.. Hasło krzyżówkowe "krótkie i dowcipne opowiadanie" w leksykonie szaradzisty.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła " krótkie opowiadanie o zabawnym zdarzeniu, zakończone dowcipną puentą " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy .Hasło.. Odpowiedz na proste pytanie "krótkie dowcipne opowiadanie" i przetestuj swoją wiedzę online.. Dowcipne naśladowanie czyjegoś stylu.krótkie relacje telewizyjne ★★★ SPIĘCIE: Krótkie w tytule filmu o sympatycznym robocie ★★★ SZYKANA: dwa krótkie zakręty na torze wyścigowym ★★★ PLEONAZM: zabawna anegdota ★★★ HUMORESKA: krótkie wesołe opowiadanie zakończone puentą ★★★ bachaku1: SKARPETKI: krótkie na nogach ★★★ oona: DYKTERYJKA: anegdota ★★★★ sylwek: KURTKA: krótkie okrycie wierzchnie ★★★ MAKAMA: krótkie opowiadanie w lit. arab.Hasło do krzyżówki "krótkie, zabawne opowiadanie" w słowniku krzyżówkowym..

Krótkie dowcipne opowiadanie.

Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła " krótkie dowcipne opowiadanie " możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.KRÓTKIE DOWCIPNE OPOWIADANIE - 8 - 10 liter - Hasło do krzyżówki.. Krótkie, często dowcipne, złoślowe powiedzenie.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła " krótkie, zabawne opowiadanie " możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.króciótkie, zabawne opowiadanie z dowcipnym zakończeniem Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobąW naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "krótkie opowiadanie z dowcipną puentą" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówki.. Krótkie opowiadanie pobudzające do śmiechu.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła " krótkie i dowcipne opowiadanie " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Hasło do krzyżówki "krótkie dowcipne opowiadanie" w słowniku szaradzisty.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "krótkie i dowcipne opowiadanie" znajdują się 2 definicje do krzyżówki.. Krótkie opowiadanie pobudzające do śmiechu.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.Lista rozwiązań dla określenia krótkie wesołe opowiadanie zakończone puentą z krzyżówkikrótkie, często dowcipne, złoślowe powiedzenie Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobąW naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "krótkie opowiadanie o zabawnym zdarzeniu, zakończone dowcipną puentą" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówek..

krótkie alegoryczne opowiadanie, przypowieść.

Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła " krótkie opowiadanie z dowcipną puentą " możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.. Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Hasło do krzyżówki "krótkie, dowcipne opowiadanie o jakimś komicznym zdarzeniu" w leksykonie krzyżówkowym.. Zaskakująca sprzeczność, Zaskakująca sprzeczność, Zakończyć puentą.. Określenie hasła.. Zakończyć puentą, dać puentę.Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 11 długie litery i zaczyna się od litery P Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę krótkie, często dowcipne, złoślowe powiedzenie , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.inne krzyżówka.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "krótkie dowcipne opowiadanie" znajduje się 1 opis do krzyżówek.. Krótkie opowiadanie w lit. arab.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "krótkie, dowcipne opowiadanie o jakimś komicznym zdarzeniu" znajduje się 1 definicja do krzyżówki.krótkie opowiadanie o zabawnym zakończeniu: anegdota: krótkie opowiadanie zakończone dowcipną puentą: anegdota: krótkie, dowcipne opowiadanie o jakimś komicznym zdarzeniu: anegdota: krótkie, zabawne opowiadanie: anegdota: krótkie, zabawne opowiadanie o wydarzeniu z czyjegoś życia: anegdota: legenda: anegdota: legenda, greps, dowcip, wic, kawał: anegdota: mitkrótkie dowcipne opowiadanie..

Krótkie opowiadanie w lit. arab.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt