Przysięga odcinek 459 streszczenie szczegółowe

Pobierz

Zgodnie z tradycją panna młoda podaje gościom kawę.. Emir zabiera Feride do jej dawnego domu.. [STRESZCZENIE ODCINKA] , w którym dowiemy się, prawdy o pokrewieństwie Kemala i Masal.. Odkłada go i sięga po znajdujący się obok talerz.Streszczenie.. Wchodzi do salonu, gdzie w oczy rzucają mu się ceramiczne naczynia.. Dodaj do mojej listy.. 449: Seyfi budzi się w środku nocy i od razu wyrusza na przechadzkę po rezydencji.. "Tak, to ja przysłałam Feride, ale nie z powodu .7 lipca 2021 Turkweb.pl.. "Sprzedałbym to za co najmniej trzy tysiące" - mówi, podnosząc duży wazon.. Kemal przychodzi do Narin.Przysięga - Songul nie chce dopuścić do ślubu Emir daje Feride pierścionek zaręczynowy i szykuje duże przyjęcie.. Natomiast Feride decyduje się .Przysięga - odcinek 459.. Z kolei Kumru wraca do szpitala psychiatrycznego w towarzystwie policji, a Songul wyżywa się na Melike, mając .Przysięga 440 streszczenie szczegółowe.. 445.Przysięga odc.. Munevver udaje się przekonać Kumru do operacji.. Kobieta martwi się o dziewczynkę i chce jej pomóc.. W TVP 1, TVP 2 i TVP 3 sporą oglądalność mają Wymarzona Miłość, Elif, Więzień Miłości oraz Przysięga.. Leyla idzie do nowej pracy, a Masal do przedszkola.. Przysięga - opis 414 odc.. Tłumaczenia Kemala nie przekonują Narin.. Moja lista Usuń z mojej listy.. Przysięga - streszczenie odcinków 137 i 138 Przysięga odc..

"Przysięga", odcinek 62, streszczenie.

Tureckie seriale w Polsce cieszą się dużą popularność.. Emir z całą rodziną idzie do domu niani prosić o rękę ukochanej.. Melike uważa, że Feride jest ostatnio rozkojarzona, bo się zakochała.Przysięga odcinki 383 i 384 streszczenie.. Narin pozna prawdę jako pierwsza, ale czy poinformowane .W kolejnych dniach będzie można obejrzeć odcinek 494, 495, 496, 497, 498.. Początek emisji o godzinie 16:05!. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Tym razem udaje jej się spotkać z byłym mężem.. Zobacz co wydarzy się w tureckim serialu, który po polsku można oglądać w TVP 1, a także w internecie na TVP VOD.. Więcej o Przysięga.Odcinek 474.. Reyhan próbuje powiedzieć Emirowi o Zeynep, ale on nie chce słuchać.. - prosi mama Narin, przekazując chłopakowi buteleczkę z lekarstwami, którą .Zobacz gdzie oglądać Przysięga w internecie oraz szczegółowe streszczenie odcinków.. Przysięga odc.. Emir próbuje ją przekonać, żeby została dla dobra dziecka, ale ona nie potrafi mu wybaczyć.. Feride wraca, czym wszyst.. vod.tvp.pl.. Nie odejdę, dopóki ze mną nie porozmawiasz".. "Możesz sprawdzić, co to za leki?". Narin postanawia po kryjomu przeprowadzić badania DNA, żeby ustalić, czy Kemal jest ojcem Masal.. Narin .Przysięga - odcinek 449.. Wymusza na Emirze i Reyhan przebaczenie.. Jeżeli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe Przysięgi..

"Przysięga" odcinek 495.

[Streszczenie + Zdjęcia] 12 sierpnia 2021Turkweb.pl 463: Munever rozmawia przed domem z Tacim.. Żąda ich przy Hikmecie.. Masal, Narin oraz Kemal spędzając noc w namiocie w ogrodzie, natomiast Narin w świetnym humorze przygotowuje się na wyjazd, co niezwykle mocno wścieka Kumru.Przysięga to wybitnie popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki".Co czeka fanów w odcinkach 279 i 280 odc Przysięga.. Udostępnij.. Feride, mimo szczerej rozmowy z Emirem, nie potrafi mu wybaczyć.. Jej intrygi wychodzą na jaw!. Przysięga wszystkie odcinki VOD.. Narin za wszelką cenę chce uszczęśliwić siostrę przed śmiercią.. Songul, jak tylko może, uprzykrza życie Melike.. Feride pisze szczery list do Emira.. Nigar korzysta z okazji i mści […]Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Przysięga (serial Turcja 2019).Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program.. Komentuj..

"Przysięga" odcinek 62 ONLINE.

Feride jest w szoku słysząc propozycję Emira.Odcinki 189 i 190 serialu Przysięga wyemitowane zostaną we wtorek 9 czerwca (odc.. Powtórki serialu można oglądać po godz. 6.413 odcinek Przysięga będzie można zobaczyć w środę, 19 maja 2021 od 16:05 na kanale pierwszym TVP.. Kemal zagląda do telefonu Narin.Przysięga odcinek 463: Kumru zostaje aresztowana!. Feride przyznaje się Melike, że to Cavidan przysłała ją do rezydencji.Odcinek 494. fot. materiały TVP.. Kumru odwiedza matka.. 189) i środę 9 czerwca (odc.. Co czeka widzów w 414 odc Przysięga?. "Przysięga" odcinek 495.. Songul próbuje skompromitować Melike przed Hikmetem.. Cemre marzy się wózek na kółkach, który pomógłby jej rozwinąć interes.. 383 wyemitowany zostanie w piątek 2 kwietnia.. Emir utwierdza się w przekonaniu, że żona jest z nim tylko dla pieniędzy.. Narin poznaje wyniki testu DNA.. Talaz jest wściekły na córkę, bo nie powiedziała mu o nowej pracy.. Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online.. Składa dokumenty, żeby wciąż z Kumru ślub.. Tłumaczenia Kemala nie przekonują Narin.. Turecki serial "Przysięga" można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie stacji TVP1 po godz. 16:00..

"Przysięga" odcinek 60 ONLINE.

"Mów, co masz do powiedzenia".. Narin próbuje przekonać […] Jest załamana, bo razem z nim wróciła przeszłość.. Nie ma dobrych momentów związanych z ojcem.. Co wydarzy się w najbliższych dniach w serialu Przysięga, który po polsku można oglądać w TVP 1?. Aż zblednie, kiedy odkryje prawdę.. Taci, z rozkazu Talaza, śledzi Leylę.. 137 streszczenie.. Przysięga odcinek 219 streszczenie szczegółowe Reyhan dostaje od Oyi suknię na zaręczyny.. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.. Przeczytaj streszczenia szczegółowe i oglądaj odcinki na VOD TVP.. Feride wspomina dzieciństwo.. Urażona Songul, za namową Hikmeta, wraca do domu.. Emir idzie do ojca Feride, który w końcu wyznaje mu prawdę o tym, że sprzedał córkę.. więcejRok produkcji: 2019 Czas trwania: 44 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-04-29 21:08.. Zapewnia ją, że zawsze przy niej będzie, a kiedy Kumru wyzdrowieje, zamieszkają razem.464: Cavidan po raz kolejny przychodzi do rezydencji.. Emisja w […]Ponadto wszystkie odcinki Przysięgi w internecie udostępniane są na TVP VOD za darmo i po polsku.. Przysięga - odc.. Sporo osób szuka "Przysięga napisy PL na OK RU", a przecież powtórki odcinków publikowane są po .Feride żegna się z Yigitem i odchodzi z posiadłości na zawsze.. "Rób co chcesz.. Masal prezentuje domownikom swoją pracę domową.. Streszczenie 459. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kumru znęca się nad Masal, a tłumaczenie Kemala nie docierają do Narin.. Przysięga 189 i 190 - streszczenie odcinkówOya chce sprawdzić referencja nowej opiekunki dziecka.. Niespodziewanie ginie paszport Narin.. Feride przyznaje się Melike,.. Feride pisze szczery list do Emira.. Muszą uciekać przed policją.. Sefer ma kłopoty.. Kemal ma co do tego wątpliwości, ale zgadza się z miłości do Narin.. Wszystkie odcinki po polsku można oglądać na TVP VOD.. Na odcinek 384, ze względu na Wielkanoc, poczekać będzie trzeba do wtorku.. Cemre i Talaz razem sprzedają nasiona.. Feride dostaje prezent od Emira.. Wszystkie odcinki Przysięgi po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD.. Odcinki 137 i 138 trafią tam po emisji w TVP 1.. Odcinki 189 i 190 trafią tam po emisji w TVP 1.. Wciąż pyta o syna, który zaginął.. "Posłuchaj, jeśli będziesz tu przychodzić, kiedy tylko zechcesz, poniesiesz konsekwencje" - ostrzega Hikmet.. Cavidan dochodzi do zdrowia, ale nikogo nie poznaje.. Narin i Kemal informują rodzinę o ślubnych planach.. Przysięga streszczenie odcinków Przysięga 136 szczegółowe streszczenie odcinków po polsku Cavidan trafia do szpitala.. Reyhan niespodziewanie wraca do rezydencji.. W 137. odcinku Reyhan i Emir zostają na noc w szpitalu, by czuwać przy rannej Cavidan.. Songul postanawia się zemścić na Feride.Z tego powodu zbiera całą rodzinę i przeprasza Feride za swoje zachowanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt