W pustyni i w puszczy test z odpowiedziami

Pobierz

Pytania i odpowiedzi do lektury W pustyni i w puszczy ( 74) Pytania i odpowiedzi do lektury W pustyni i w puszczy (.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3. wg Buszaania.. Po wodę chodzili nocą do Nilu.. Test: Władysław Tarkowski brał udział w: a) Wiośnie Ludów b) powstaniu listopadowym c) I wojnie światowej d) powstaniu styczniowym Rozwiązanie - Która część trylogii Sienkiewicza ukazała się najpierw: a) "Pan Wołodyjowski" b) "Krzyżacy" .. "W pustyni i w puszczy" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -w-pustyni-i-w-puszczy-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury W pustyni i w puszczy, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Zapraszamy!. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. 30 Super!Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. TarkowskiZgłoś błąd; W jakim mieście mieszkali Staś i Nel?. Brakuje odpowiedzi.. Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.. Rozwiąż test ».. W jakim wieku była Nel?. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp.W Pustyni i w Puszczy.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali .Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza..

W pustyni i w puszczy Koło fortuny.

Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.W Pustyni i w Puszczy‧Powtórzenie‧RegulaminKlasa 6 Polski.. 85% average accuracy.TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy (sylvia112) • pliki użytkownika nazgull1 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, karta odpowiedzi w pustyni.docPo wode chodzili noca do Nilu.. Staś zabił lwa, później porywaczy.. Na tym, aby upolować rzadkie zwierzęta.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. 1) W zarządzie jakiego kanału pracowali panowie Rawlison i Tarkowski?. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2. w Port-Saidzie|Port-SaidZgłoś błąd; Ile lat miał Staś?. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. b) kierowców Glena i Clarego.. W pustyni i w puszczy - bohaterowie Połącz w pary.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Kiedy Mahdi chciał by Staś przyjął jego wiarę, chłopiec: a) przyjął z ochotą zaproszenie.. Jeśli nie pamiętasz niczego z lat 90., nie dasz rady rozwiązać tego quizu"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią..

W pustyni i w puszczy.

W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Inne Zaloguj się Załóż .W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. 8Zgłoś błądPlik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012Na tym, aby podczas drogi do domu zwiedzić pustynię.. 14Zgłoś błąd; Ile lat miała Nel?. "W pustyni i w puszczy" - test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem Małgorzata Rembiasz "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza - sprawdzian wiadomości i umiejętności z lektury Beata Jabłońska "W świecie gdzie dobro i miłość zwyciężają" - test ze znajomości baśni w klasie IV Lidia Brustest w pustyni i w puszczy z odpowiedziami 11611.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Życzę miłego rozwiązywania.. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2. Podaj swoje imię:W pustyni i w puszczy - 65 pytań jednokrotnego wyboru - Test..

Plan wydarzeń W pustyni i w puszczy Ustawianie w kolejności.

Aby zebrać jak najwięcej ciekawych roślin.. test dodany 10 lat temu przez olka16049.. b) Stanowczo odmówił zaprszenie.. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?. Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Rozwiaz test!a) "W pustyni i w puszczy" to powiesc obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powiesc podroznicza c) "W pustyni i w puszczy" to powiesc przygodowa 35) Stas nauczyl sie strzelac: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdolal uwolnic sie z rakTest dotyczący lektury piątoklasisty W Pustyni i w Puszczy.. Część 11.. / 6 lat temu (10 maja) Oglądasz 1-4 z 4.Test znajomo ści lektury "W pustyni i w puszczy" 1.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3. c) nikogo nie poznały.. Klasa 6 Polski.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała Nel?. a) Sueskiego b) Panamsiego c) Alberta 2) Jakiej narodowości byli rodzice Stasia?.

W pustyni i w puszczy - test 65 pytań jednokrotnego wyboru Test.

Przewiń.. c) Spytał się Nel czy chce się razem z nim zapisać.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. 2.a) "W pustyni i w puszczy" to powiesc obyczajowa b) "W pustyni i. w puszczy" to powiesc podroznicza c) "W pustyni i w puszczy" to powiesc przygodowa 35) Stas nauczyl sie strzelac: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu.W pustyni i w puszczy.. Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy, Lektury szkolne, Henryk Sienkiewicz.. a) matka - Francuzką, a ojciec Polakiem b) matka - Polką, a ojciec Rosjaninem c) oboje byli Polakami 3) Kto zaplanował porwanie dzieci?a) kapitana Glena i Clarego.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Potrzebuję 10 trudnych pytań do lektury "W pustyni i w puszczy" wraz z odpowiedziamiRozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Na tym, aby tata był z niego dumny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt